Z ptačí perspektivy aneb jaké je to létat balónem

Jedním z nejzajímavějších a nejkrásnějších zážitků na světě je létání, přesněji řečeno létání balónem. Nejde zde ani tak o adrenalin, jako o skutečný pohled na svět z jiného úhlu. Pocit, který v balónu během letu nad svou rodnou zemí zažijete, se těžko popisuje, protože to není jen o krásách naší země, ale hlavně o tom, že ztratíte pevnou půdu pod nohama. Náš mozek nepřipouští fakt, že by se naše nohy mohly na delší dobu odlepit od země, a tak nějak dokážeme porušit tuto zákonitost. Lety balónem nám nabízejí tento jedinečný zážitek, který doslova posouvá hranice našeho myšlení a aspoň jednou za život si ho musí dopřát každý.

Kouzlo skvělého dárku

Lety balónem na Leteckezazitky.cz/Balony vám poskytují reálný zážitek právě proto, že cítíte dotek větru na tváři a paprsky zapadajícího slunce na kůži. Darujte tuto zkušenost svým nejbližším. Není lepší dárek než ten, který zůstane navždy uzamčen ve vašem srdci a při vzpomínce na něj se vám znova a znova vybaví ten mrazivý a osvobozující pocit. Velice rychle se tento pocit stává drogou a když ho jednou zažijete, už nebudete chtít jinak. Let balónem se pak stává přestupní stanicí pro tandemové seskoky a seskoky padákem. Musíte mít sice pro strach uděláno, ale ten tak zvaný stav beztíže za to stojí.

Leťte bezpečně a odkudkoli

Vyhlídkové lety na Leteckezazitky.cz se vždy konají pod dohledem zkušeného a školeného instruktora, který nepovolí let při sebemenším podezření ohrožení života. Nezlobte se tedy na něj, když váš let zruší. O svůj zážitek nepřijdete, jen bude přesunut na vhodnější a bezpečnější termín. Let můžete absolvovat v čtyřčlenné skupince a podělit se s přáteli o mnoho legrace, nebo jen v páru, a oslavit tak třeba vaše výročí lásky.

Po celý rok startují balóny z dvaceti různých lokalit v ČR. Pokud mezi nimi nenajdete vaše oblíbené místo, co nejdřív kontaktujte posádku z Leteckých zážitků, určitě vám poletí vstříc.

Napsat komentář