boy-958457_1280

Kde vyrazit s dětmi k moři?

Tam, kde je bezpečno! Při výběru zájezdu v současné době velkou roli hraje bezpečnost země. Je pochopitelné, že loňské události v Tunisku, letošní v Egyptě a Turecku ovlivňují výběr dovolené. Taktéž si pečlivěji vybíráme hotely nebo penziony. Ohromně oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi je i nadále Řecko. S pohodlnou leteckou přepravou jste na místě za dvě hodiny. Rhodos nebo Korfu? Vyhrává druhý ostrov, neboť právě zde si užijete klidnou dovolenou. Nabídka fakultativních výletů je ohromná a zaujmou i malé děti. Moře je v letním období teplé a v okolí hotelů není příliš mnoho barů, což rodiny s dětmi zajisté ocení.

Směr Maďarsko

Pokud vás nebaví jen sedět u vody, tak se vydejte do Maďarska. Příkladně z jižní části Slovenska se pořádají denní zájezdy, na které se s dětmi můžete vydat i vícekrát přes prázdniny. Velmi kouzelné a zajímavé je městečko Hévíz, kde se nalézá i celoroční termální koupaliště, pokud by děti nakonec zatoužily po vodě. Lze se zde ubytovat v rodinném hotelu, který nabízí pestré služby. Vnitřní a venkovní bazény ohromují svými složitými tobogány, prolézačkami a dalšími atrakcemi pro děti. A pokud začne pršet, tak se uvnitř nachází velké bludiště.

children-909272_1280

Chorvatsko, Portugalsko a Mauricius

Dovolená v Chorvatsku nevychází draze a je zde nádherné moře. Ovšem před objednáním ubytování dobře zvažte trasu k moři, aby nebyla pro děti příliš dlouhá a náročná. Dovolena v Portugalsku vás finančně přijde na stejné peníze jako ve Španělsku. Velkou výhodou je, že se do Portugalska nehrne tolik turistů. Klidně si tak můžete vychutnat dovolenou s vašimi dětmi. Další bonus – nádherná příroda. A pokud toužíte i s dětmi po kousku exotiky, Mauritius je to pravé ořechové. Moře a pláže jsou jako vystřižené z propagačních pohlednic. Velkou výhodou pro rodiny s dětmi je fakt, že je zde poměrně mělké moře a snadněji se tak naučí plavat, nemusíte se obávat ani velkých vln. Nezapomínejte, že výhodnější dovolenou můžete mít All incluzive.

1 komentář: „Kde vyrazit s dětmi k moři?

Napsat komentář