JPREROVSKY_CHATEAU_HERALEC_16A3488

Nemáte na podzim program? Pobyt na zámku překoná vaše představy

Pokud hledáte tipy, kde strávit podzimní prodloužené víkendy, nechte se inspirovat pobytovými balíčky, které nabízí luxusní hotel v Herálci. Zažijete vskutku nevšední dovolenou v samém srdci Vysočiny. Na co se můžete těšit?

Dokonalý relax a odpočinek

Zámecký hotel vám nenabídne pouze luxusní ubytování, nýbrž také jedinečné wellness v podobě Spa by L’OCCITANE, na jehož provoz získal jako první v ČR licenci.

Oč se jedná? Budete hýčkáni tou nejlepší francouzskou přírodní kosmetikou, která si zakládá na špičkové kvalitě svých ingrediencí.

Veškeré masáže jsou prováděny ručně pro maximální autentičnost a ten nejlepší prožitek. Bude vám poskytnut identický zážitek, který by na vás čekal v 5hvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes nacházejícím se v Provence. L’OCCITANE procedury si mohou užít jak ženy, tak muži, stejně i neubytovaní hosté.

Wellness též pro rodiny s dětmi

Luxusní zámecký hotel vám poskytne wellness procedury po celém jižním křídle zámku.

Naleznete zde privátní plavecký bazén, tradiční finskou a bylinnou saunu, infrasaunu a pročišťující parní lázeň.

Absolutní relax přináší zámecké silencárium, jež je synonymem krásy a oddechu. Tento prostor ticha je vybaven pohodlnými lehátky určenými k maximálnímu odpočinku.

Chcete-li strávit chvilku jen ve dvou, je tu pro vás vířivá vana v zámecké věži, kde si užijete skutečně diskrétní odpočinek. Pokud jste rodina s dětmi mladšími 10 let, můžete využít veškeré wellness a spa do 19 h bez omezení, jinak jsou veškeré kapacity přístupné až do 22.00. 

Aktivně strávená dovolená

Pro všechny, kteří vyhledávají kromě wellness též aktivní pohyb, je tu zámecký park vybízející ke sportovním aktivitám.

Jmenujme například jogging či energetická cvičení, které můžete kromě zámeckého plně vybaveného fitness provádět v klidu i na zelené trávě pod vzrostlými stromy.

Vyběhnete-li za brány parku, rozprostře se před vámi nádherná příroda Vysočiny. V okolí zámku se nachází nepřeberné množství cyklistických a turistických tras.

Za zmínku rovněž stojí možnost plavání v nedalekých rybnících a lomu. Na své si též přijdou milovníci golfu, pokud vyrazí do nedaleké Telče nebo resortu Konopiště.

Mezi další snadno dostupné aktivity patří jízda na koni, rybaření, let balonem či vrtulníkem. Skvělými tipy pro děti je ZOO Jihlava, v zimním období pak bruslení na okolních rybnících zámeckého hotelu Herálec.

Ubytování jako pro královnu

Obrovský prostor, luxus a smysl pro kreativitu. Tak by se dalo charakterizovat ubytování na zámku. Všechny pokoje a apartmány jsou koncipovány s veškerou péčí, abyste na zámecký pobyt jen tak nezapomněli.

Díky citlivé rekonstrukci zámku byla vrácena budově původní dispozice a na velkorysosti pokojů se rozhodně nešetřilo.

Kromě vybavení, jež standardně naleznete v 5hvězdičkových hotelích, se tady nachází ještě něco navíc. Pozornost je věnována klidným pohybovým aktivitám, které si dopřejete v soukromí svého pokoje. Proto tu jsou gymnastické cvičící podložky včetně instruktážního videa.

Aby se vám spalo jako na obláčku, jsou postele vybaveny kvalitními matracemi a lůžkovinami, a opravdu speciálně promyšleným pillow menu.

Pobytové balíčky pro každého

V rámci prodlouženého víkendu nebo 4-denní dovolené budou pro vás kromě ubytování připraveny welcome drink a růže pro dámu, zdravá snídaně z lokálních zdrojů, neomezený vstup do wellness, vířivka na 30 minut s lahví prosecca, pronájem zámeckého kabrioletu a mnoho dalšího.

Vášniví cyklisté se mohou těšit z balíčku zahrnujícího zapůjčení zámeckých kol a elektrokol včetně doporučení 6 tras různé náročnosti.

Za zmínku stojí i 30 minut pasivní terapie Biosynchron formou suché termoterapie a pulzní magnetoterapie.

Zamilovaní si zde užijí dokonalé líbánky, ve vánočním čase se chystá řada stylových adventních víkendů či netradiční Silvestr v podobě výjimečného gurmánského zážitku.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář