uluru

Dovolená v Austrálii – nevšední zážitek na jižní polokouli

Máte chuť na ojedinělou rekreaci a nevíte, kam vyrazit? Vyzkoušejte prima dovolenou v Austrálii. Federativní stát leží na jižní polokouli a patří k němu také ostrov Tasmánie a další menší ostrůvky v Jižním, Indickém a Tichém oceánu. Žije zde asi 23 milionů obyvatel a hlavní město je Canberra. Podél pobřeží jsou města Sydney, Brisbane, Melbourne, Perth, Darwin či Adelaide. Dovolená v Austrálii nabízí perfektní možnosti koupání a vodních sportů, poznání zajímavých velkoměst a přírodních divů.

2495L-256_1

Splňte si svůj sen

Rekreace v Austrálii je snem snad každého z nás. Nutno podotknout, že záleží na finančních a časových možnostech. Austrálie je od České republiky vzdálená vzdušnou čarou neuvěřitelných 14 203 kilometrů. Doba letu trvá asi 18 hodin. Pevnina státu je domovinou domorodých obyvatel, Australanů. Přírodními perlami obdařená země zaujme majestátným bariérovým útesem, který je největším korálovým útesem světa. Za zmínku stojí i monolit Mount Augustus, pouště, polopouště a deštné pralesy.

6780L-256_1

Pláže, červené pouště, domorodí obyvatelé

Dovolená Austrálie je pestrobarevná jako malířova paleta. Užijete si koupání na božských plážích, poznáte podmořský život, červené pouště a polopouště, tropické deštné pralesy, pohádkové skalní útvary, vodopády v Kakadu a spatříte klokana, koalu, velblouda, psa dinga i pštrosa emu. Skvělým tipem na výlet je Sydney s pláží Bondi Beach, surfování a pohodlí v kavárnách. Kroky turistů vedou také do moderního města Brisbane a k vnitrozemským vodopádům.

Poznejte Austrálii se zatajeným dechem

Pokud vás lákají drahokamy Austrálie, oslovte CK VIVA Austrálie, která se zaměřuje na nevšední poznávací zájezdy v Austrálii, na Novém Zélandu a exotických ostrovech. Dejte sbohem tradiční dovolené v Evropě a vyrazte vstříc nezapomenutelným zážitkům pod taktovkou profesionálů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 komentář: „Dovolená v Austrálii – nevšední zážitek na jižní polokouli

Napsat komentář