crossroad-2698607_1920

Poznejte Ostravu nejen z historického hlediska

Ostrava je krásné město. Snoubí se tady historie s výstřelky moderní doby, což ostatně dokazuje sám Hotel Jan Maria****. Plánujete-li výlet nebo obchodní cestu do největšího města Moravskoslezského kraje, ubytování v tomto hotelu je bezpochyby dobrou volbou.

Čtyřhvězdičkový hotel Ostrava získal svůj název podle bývalé šachty „JAN MARIA“, v jejímž objektu se nachází. Těžilo se tady až do roku 1963, v 21. století byl zdevastovaný areál zrekonstruován a vznikl hotel splňující veškeré moderní požadavky. V roce 2014 byl navíc znovu opraven a inovace se objevují každý rok, aby mohli být ubytovaní klienti spokojení po všech stránkách.

V hotelu zažijete více než příjemné přespání

Možná budete po celém dni dost unavení na to, abyste jen lehli do postele a usnuli. To by ale byla velká škoda. Ubytování poblíž centra Ostravy vám sice zajistí, že se rychle dostanete za jakoukoliv večerní zábavou, ovšem spoustu toho zažijete i přímo v hotelu. Součástí hotelu jsou bowling, wellness, fitness, privátní whirlpool a sportovní hřiště na tenis, fotbal, basketbal, nohejbal či házenou. Večer se dá hezky strávit také ve vinném sklípku. Každý si zde najde to svoje.

Konají se zde i svatby a konference

Hotelové prostory jsou vhodné rovněž pro pořádání svatby či firemní akce Ostrava. Nachází se zde salónek pro 50 osob, stejný počet se jich nají v místní restauraci v hornickém stylu s jídelníčkem v elektronické podobě. V případě svatby dostanou novomanželé zdarma noc v luxusním apartmánu s rohovou vanou.

Do Hotelu Jan Maria**** se často vydávají i obyvatelé Ostravy. Nehledají zde ubytování, nýbrž spíš zábavu či dobré jídlo. Restaurace Ostrava nabízí ty největší speciality, každý měsíc navíc připravuje nové gastronomické zážitky v podobě mořských ryb, venkovního grilování, husích hodů, lanýžů apod. Také si tady můžete zarezervovat zmiňovanou bowlingovou dráhu či whirlpool.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář