caribbean-648814_1280

Zažijte prázdniny na moři

Léto se pomalu blíží a s ním přichází čas začít plánovat dovolenou. Chystáte se i letos vyrazit do Chorvatska? Nebo už vás nudí trávit prázdniny neustále na stejném místě a rádi byste změnu? Na následujících řádcích se dozvíte, jak své dovolené dodat příchuť skutečné dobrodružné výpravy…

Vítejte v tropickém ráji

O Karibiku se ne nadarmo mluví jako o jednom z nejkrásnějších míst na planetě. Kuba, Dominikánská republika, Bahamské ostrovy – všude tady najdete bílé písečné pláže, tropické moře a města postavená v koloniálním stylu, ze kterých na vás dýchne atmosféra starých časů. Ochutnejte místní rum, vydejte se na procházku po pláži, nebo zapřeďte hovor s místními – v Karibiku si svou dovolenou skutečně užijete, ať už bude vás program jakýkoliv.

sea-1027999_1280 (1)

Proč vyrazit na lodi?

Oblast Karibiku je rozsáhlá a procestovat ji za dobu běžné dovolené je prakticky nemožné, nemluvě o nepohodlí, které se nutně pojí s přesunováním na vlastní pěst. Naproti tomu na lodích nabízejících zaoceánské plavby máte k dispozici veškeré pohodlí čtyř až pětihvězdičkového hotelu, jako je strava all inclusive, wellness centrum i bohatý kulturní program.

Navíc stihnete během relativně krátké doby navštívit spoustu míst. Zaoceánské parníky mívají předem dané okruhy, po kterých se plaví – můžete si tak vybrat, lákají-li vás víc například Bahamské ostrovy či západní Karibik. Loď na celý den zakotví v některém z velkých měst, což vám dává jedinečnou příležitost prohlédnout si místní pamětihodnosti, nasát atmosféru a ochutnat některou z karibských specialit. Často je možné využít nabídky komentovaného výletu vedeného zkušeným průvodcem, nic vám ale nebrání ani vydat se objevovat na vlastní pěst.

Hledejte chytře

Možná vás to překvapí, ale ani exotická dovolená nemusí zruinovat váš rozpočet. Stačí chytře hledat. Portál NajitDovolenou.cz nabízí široký výběr zájezdů do všech koutů světa za výhodné ceny. Jak sami píší:

„Mít nezapomenutelnou dovolenou je snem každého z nás. Tak proč si ho nesplnit?“


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 komentář: „Zažijte prázdniny na moři

Napsat komentář