rady-cestovat-dovolena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_nahledovy

Výlet na Karlštejn trochu jinak? Třeba na celý víkend ve dvou!

Máte zájem vyrazit na jeden z nejznámějších českých hradů – na Karlštejn? Chtěli byste si výlet na tuto architektonickou památku užít jinak, než jen přijet autem, zaparkovat na parkovišti, dojít na hrad, zaplatit prohlídku a po prohlídce zase nasednout do auta a jet domů? Výlet na Karlštejn si můžete protáhnout třeba na celý víkend se svou drahou polovičkou a rozhodně se nudit nemusíte. Stačí se správně ubytovat.

Ideálním místem je hotel Mlýn Karlštejn

Při hledání ideálního ubytování u Karlštejna nemusíte chodit daleko. Stačí zamířit přímo pod hrad na břeh řeky Berounky. Právě zde se totiž nachází romantický hotel Mlýn Karlštejn. Tento hotel vznikl důkladnou rekonstrukcí původního areálu starého mlýna. V současné době nabízí naprostý komfort i pro ty nejnáročnější klienty.

rady-cestovat-dovolena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Ubytování a služby hotelu

Hotel Mlýn Karlštejn nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích. Karlštejn ubytování musí být stylové. Kromě elegantních pokojů nabízí hotel také velké zázemí. Součástí areálu je vlastní wellness a fitness, domácí ZOO, golfové Pitch/Punt hřiště, romantický altánek a mnoho dalších. Na své si přijdou milovníci aktivního pojetí víkendového pobytu i zájemci o víkendovou relaxaci. Hotel Mlýn Karlštejn si pro své zákazníky také připravil hned několik druhů ubytovacích balíčků. Některé z nich jsou zaměřené na právě probíhající výročí oslav narození Karla IV.

rady-cestovat-dovolena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Ubytovací balíček 700. VÝROČÍ NAROZENÍ KARLA IV.

Jednou nejnovějších služeb je ubytovací balíček 700. VÝROČÍ NAROZENÍ KARLA IV. V rámci tohoto balíčku na vás čeká hned několik překvapení. První z nich dostanete hned po příjezdu, kdy vás personál v hotelu uvítá se sklenkou vína z vinic, které zakládal právě Karel IV. Ubytování bude zařízeno v jednom ze stylových dvoulůžkových pokojů. Karlštejn restaurace pro vás připraví večeři podle vašeho gusta. Druhý den si můžete objednat snídani přímo do pokoje a vyrazit na hrad. V ceně balíčku je také vstup na unikátní výstavu “Karlštejnský poklad” na hradě Karlštejn a dárek na památku 700. výročí narození Karla IV. Více informací o hradu a jeho historii můžete najít ZDE.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář