Půjčovna lodí Vltava Vyšší Brod

Nevíte, jak strávit posledních pár dnů prázdnin, nebo plánujete dovolenou až na září, protože vás prostě dohnaly deadliny druhého kvartálu a než jste vším prokousali, je skoro konec léta? Ať tak, či tak, máme pro vás tip na skvělý zážitek. Využijte půjčovnu lodí Vltava Vyšší Brod a máte o zábavu postaráno.

Na vodu jen na jeden den? Proč ne

Vydejte se na vodu klidně jen na jeden den. Půjčovna raftů Vyšší Brod vám zajistí veškeré příslušenství od výpůjčky raftu, nebo lodě, přes pádla i barely a navíc se postará o případný odvoz zpátky na startovní místo. Vyrazit proto na Vltavu jen na jeden den není díky půjčovně lodí Vyšší Brod Votus žádný problém. Na jednom místě vám lodě zapůjčí a odpoledne vás zase o pár kilometrů dál vyzvedne a odveze zpět k autu. Vyšší Brod je oblíbeným nástupním místem pro sjíždění Vltavy, více o Vyšším Brodě si můžete přečíst v tomto článku.

canoeing-511185_640

Plánujete několikadenní výlet?

Když se vydáte za dobrodružstvím na více dní, můžete na loď usednout ve Vyšším Brodě a po pár dnech loď a příslušenství vrátit klidně v Českých Budějovicích nebo naopak. V tom případě je pro vás připravena pobočka půjčovny, půjčovna lodí České Budějovice. Po Vltavě se dá využít nespočetně mnoho tábořišť a kempů, kde se dá přenocovat a ráno zase vyrazit.

Ať už jedete ve dvou, s rodinou, nebo s celou partou, půjčovna lodí Vltava má pro vás k zapůjčení rafty, kánoe, Pálavy a kajaky pro nadšence i profíky. Taky zíráte na kajakáře při předvádění legendárních eskymáků a chtěli byste tomu přijít na kloub? 🙂

Pokud chcete vyrazit s partou sjíždět Vltavu, nejideálnější je dostat vlakem do Vyššího Brodu do kempu Pod Hrází, kde už se o vás postará půjčovna lodí Vyšší Brod Votus. Svým tempem se za několik skvělých dní dostanete do tábořiště České Vrbné, kde od vás zapůjčenou vodáckou výbavu tým zase vyzvedne a na zpáteční cestě domů si bezstarostně můžete vyprávět historky prožitého dobrodružství. Teď už zbývá jen objednat v půjčovně lodí Vyšší Brod svoji loď na daný termín, sbalit si ešus, repelent a náhradní oblečení a vyrazit na cestu za nezapomenutelným zážitkem. Skupinky zpívajících lidí s kytarou u ohně na každém tábořišti zaručeni.

Půjčovna lodí Vltava Vyšší Brod – kontakt

Votus, půjčovna lodí a raftů
Lenora 34
50 m nad krytým mostem směr Volary
384 42 Lenora

Tel.:+420 606 782 027
Email:info@votus.cz

Facebook: https://www.facebook.com/VotusPujcovnaLodi

www.votus.cz

GPS:48,922752 13,804745

Napsat komentář