wellness

Cítíte, že si potřebujete odpočinout? Pak jsou pro vás wellness pobyty jako stvořené

Každodenní stres, který nás obklopuje, nevěstí nic dobrého pro naše zdraví. Tento stres ve většině případech už ani nevnímáme. Může to být vybitý mobil, dopravní zácpa, ztracené klíče, stání v dlouhých frontách v obchodech plných lidí, tlak v práci a mnoho dalších. My o těchto ,,drobnostech“ už ani nevíme, ale naše tělo ano. Dopřejme mu proto kvalitní odpočinek ve formě wellness pobytu, uvidíte, že se vám odvděčí.

Věděli jste…

Věděli jste, že následkem stresu jsou časté nemoci, deprese a jiné psychické problémy? Únava, úzkosti, podrážděnost a jiné neduhy, které ovlivňují i naše mezilidské vztahy?

Jak zvládnout stres?

Především si musíte uvědomit, že jsou určité faktory, které ovlivňují míru schopnosti zvládat stresové situace. Patří zde například únava, větší množství alkoholu, hádky v rodině, neshody v práci, nezdravá strava, nedostatek spánku, nedostatek pohybu a mnohé další. A neméně důležité je umět ZASTAVIT SE, odpočinout si, relaxovat. Na to jsou vhodné různé sporty, koníčky, masáže, procházky v přírodě nebo různé relaxační a wellness pobyty, kde nemusíte vážně nic řešit. Vyjeďte si klidně ve dvou a využijte často nabízené wellness pobyty pro dva. Můžete úplně vypnout a nechat o sebe pečovat. Na každého platí něco jiného, někdo potřebuje relaxovat a jiný zase aktivní vybití.

_dsc9295sa

Tip na wellness pobyt v Luhačovicích

Za redakci můžeme doporučit wellness hotel Augustiniánský dům, který se nachází v lázeňském městečku Luhačovice. Luhačovice jsou plné léčivých pramenů a lázeňská tradice města se datuje už od 17. Století. Zároveň je toto lázeňské město řazeno mezi nejkrásnější místa v České republice a můžeme potvrdit, že právem. Augustiánský dům vyniká kromě krásných pokojů také velice dobrou kuchyní (mají svou vlastní bylinnou zahrádku), příjemným personálem a rozsáhlými službami. Překvapí vás zde Wellness & Spa centrum, kde naleznete vyhřívaný bazén, whirpool, parní lázně, masáže, ale také různé rituály nebo klimatoterapii. Doporučujeme vyjet si zde alespoň na několik dní, poznáte krásy města a pokud rádi jezdíte na kole, v blízkosti je mnoho cyklostezek, které vám nabídnou pohled na kraj z jiného úhlu, budete se kochat přírodou Bílých Karpat, která je nádherná. Pokud nechcete vézt s sebou kola, nevadí, wellness Hotel Augustiánský dům vám rád jízdní kola zapůjčí.

Tak neváhejte a užijte si svou relaxační dovolenou, zasloužíte si to.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář