V Praze královsky

Letos chceme prožít dovolenou v našem hlavním městě. Na toulky Prahou a poznávání všech jejích krás jsme se těšili už hodně dlouho a chceme si je užít bez potíží a bolavých nohou. Chceme se tam prostě mít královsky.

Dobré doporučení spokojených klientů 

Tak se můžete mít, zavítáte-li v Praze do zařízení Boutique hotel v Praze 8. Je to čtyřhvězdičkový hotel Royal Prague a zde se postarají o váš dokonalý odpočinek.

Hotel Royal Prague
Hotel Royal Prague

Hotel Royal nabízí ubytování v elegantně a luxusně zařízených pokojích i apartmánech s odhlučněnými okny, kde vám ustelou na vysoce kvalitních matracích. Příjemně relaxovat můžete začít už v luxusní koupelně, kde najdete kosmetiku značky Alda. Pokoje jsou klimatizované, k dispozici vám je vysokorychlostní internet zdarma, satelitní TV, také minibar a souprava pro přípravu kávy a čaje.

V hotelu jsou také bezbariérové pokoje. Hotel v Karlíně je připraven   pečovat po všech stránkách o návštěvníky Prahy i o pracovníky na služební cestě.

Mohli bychom si zde dopřát třeba masáž?

Hotel Royal Prague má své vlastní wellnes centrum, kde najdete relaxační místnosti, místnosti s vonnou párou a také saunu. Relaxační masáže jsou tady samozřejmostí a budete se po nich cítit jako znovuzrození!

Když se budete chtít nechat ještě více hýčkat, můžete si nechat udělat kosmetické ošetření pleti, pedikúru a manikúru.

V hotelu je také finess studio, kde můžete využít stroje Technogym.

Ztracenou energii znovu obnovíte a po pečující masce na obličej, ruce i nohy nebude po únavě ani památky. Poznávání Prahy vás bude tím více těšit!

Jak se dostaneme z hotelu do centra Prahy?

Hotel v Karlíně má přímo strategické umístění, jen dvě zastávky metrem od centra. Je blízko všech hlavních památek hlavního města a Pražského hradu, na Staroměstské náměstí pohodlně dojdete pěšky.

Recepce vám ochotně zajistí vstupenky na různé kulturní a sportovní akce, zajistí taxi kamkoli do Prahy i na letiště, zařídí rezervaci restaurace. 

Napsat komentář