Snímek obrazovky 2017-06-16 v 15.57.56

Hotelové ubytování v Praze

Turisté a výletníci, pracovníci firem na cestách, účastníci konferencí, všichni, kteří přicházejí do Prahy, jsou vítáni v hlavním městě a pro všechny jsou připraveno ubytování v penzionech a hotelích. Pokud potřebujete být v blízkosti centra, doporučujeme využít hotely na Žižkově.

Který hotel vybrat a jak ze Žižkova do centra? 

Doprava z hotelu do kterékoli části Prahy je bez problému zajištěna tramvajemi a autobusy, a to během pár minut! A který hotel? Ten, který je nejlepší a jeho návštěvníci se jednoznačně shodují ve výborném hodnocení – Prokop Boutique Hotel. Tento boutique hotel v Praze navazuje na téměř stoletou tradici hotelového pohostinství.

Snímek obrazovky 2017-06-16 v 15.57.37
Prokop Boutique Hotel

Co hotel nabízí ?

Interiér hotelu na vás dýchne atmosférou Prahy 20. a 30. let díky funkcionalistickému a modernímu designu. Elegance a nadčasovost hotelu jde ruku v ruce se způsobem poskytování služeb, kdy se v hotelu cítíte jako doma nebo jako u dobrých přátel a každému vašemu požadavku je ochotně vyhověno.

Pokoje jsou vybavené ve stylu 20. let, kvalitní prvky z chromu, skla a kůže atmosféru podtrhují. Posnídáte v pokoji jako kdysi, přesto je zde samozřejmostí vysokorychlostní internet zdarma.

Jsou zde i rodinné pokoje a nabídka hlídání dětí, dále kompletní profesionální asistence v kteroukoli denní i noční dobu. Abyste se cítili jako doma, v tom je Prokop Boutique Hotel mezi hotely na Žižkově opravdu špička.

Hotel umožňuje bezpečné parkování ve vlastní garáži, recepce zajistí vstupenky a dopravu na kulturní a sportovní akce, zprostředkuje kontakty pro obchodní klienty. Kromě příjemného ubytování hotel nabízí také prostory pro konference.

Pronájem konferenčních prostor v Praze je v Prokop Boutique Hotelu
Pronájem konferenčních prostor v Praze je v Prokop Boutique Hotelu

Jaké konferenční místnosti hotel poskytuje? 

Pronájem konferenčních prostor v Praze je v Prokop Boutique Hotelu jeden z nejvýhodnějších. Hotel má tři variabilní konferenční místnosti pro 60, 30 a 15 účastníků, všechny jsou komfortně vybaveny potřebnou konferenční technikou,je tu individuálně nastavitelná klimatizace, vysokorychlostní internet je samozřejmý. Školitel má k dispozici plně vybavenou kancelář, sousedící s konferenční místností.

Pronájem konferenčních prostor v tomto hotelu zahrnuje také přípravu místnosti a nepřetržitou asistenci hotelového koordinátora.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář