Konferenční hotel v Praze

Něco takového zrovna potřebujeme pro velkou firemní akci, a to nejlépe v Praze, kam mají spád všechny naše firemní pobočky. Kliknout na internetový prohlížeč je snadné, jenže jak si vybrat z tolika hotelů?

I to je snadné, když dáte na náš tip!

Dobrá rada nad zlato?

Ovšem, ale musí být opravdu dobrá. A náš tip dobrý je! Stačí, abyste navštívili konferenční hotel v Praze, Botanique hotel a máte všechno, co potřebujete.

Objevíte totiž hotel v centru Prahy na Florenci, který disponuje konferenčními místnostmi pro malé a středně velké akce.

Největší z těchto místností jsou situovány pro 100 a 160 osob, další pro 60, ale jsou zde i malé pro skupiny do 16 členů. Jsou vybaveny vším potřebným pro konání seminářů, konferencí i dalších firemních akcí. Všechny místnosti jsou klimatizované, s vestavěným zvukovým systémem, projektorem i plátnem a bezplatným připojením na internet.

Má hotel nějaké další výhody?

Má, a velké. Především je to jeho umístění v centru Prahy u stanice metra Florenc. Tím je zajištěna dokonalá dostupnost, nikdo nebude muset nic hledat. Je současně ideálním výchozím bodem pro další poznávání města, možnost dopravy do kterékoli části Prahy je vyřešena.

Hotel v centru Prahy na Florenci Botanique hotel je ideální volba i v mnoha dalších ohledech.

Jaké možnosti ubytování hotel nabízí?

Moderní Botanique hotel je připraven splnit všechny požadavky svých klientů a ještě nabídnout něco navíc.

Všechny pokoje jsou pohodlně zařízené novými postelemi, jsou nekuřácké. Je vám k dispozici pracovní stůl, sejf na notebook, internet zdarma, TV, set pro přípravu kávy a čaje, minilednička. V koupelně nejdete koupelovou kosmetiku.

A co je navíc? Nabídka slevy 20 až 25 % za dohodnutých podmínek.

Bistro v hotelu nabízí večer svůj bar s útulnou a uklidňující atmosférou jako příhodné místo pro pracovní i soukromé schůzky.

Napsat komentář