Užívejte si i v zimě

Letní dovolenou máte už letos jistě za sebou. Nemusíte však čekat až do příštího léta, abyste si mohli užít chvíle pohody. Čím dál častěji si lidé plánují dovolenou také na zimní období, a to je tu co nevidět. Nemusí to být zrovna týdenní volno, k relaxaci a opětovnému nabrání sil vám úplně stačí i prodloužený víkend v nějakém tuzemském městě.

Mariánské Lázně

Vyzkoušejte některé z našich lázeňských měst, která jsou pro zimní dovolenou jak dělaná. Nejen, že nabízí spoustu kulturního vyžití, ale jejich hotely jsou plné wellness a spa zařízení, kde si můžete královsky odpočinout a nechat o sebe pečovat. Ideální volbou je například výběr ubytování v Mariánských Lázních v západních Čechách. Samotné město je plné významných míst, jako je hlavní kolonáda z let 1888 až 1889 či zpívající fontána, která je v provozu denně od 7 do 19 hodin, hraje každou lichou hodinu. Ve 21 a 22 hodin je program navíc obohacen projekcí s barevným osvětlením.

Turisticky atraktivní je rovněž okolí lázeňského města. I když jsou v zimních měsících zámky zavřené, prohlédněte si alespoň jejich parky, nebo se vydejte po Metternichově cestě za přírodními vývěry léčivých pramenů. V zimě je okolí Mariánských Lázní navíc jak dělané pro milovníky běžkování. Místní rovinatá krajina nabízí hned několik různě náročných tras.

017_17-1

Ubytování v Mariánských Lázních

Pokud vás výčet turisticky atraktivních míst zaujal, zamluvte si hotel v Mariánských Lázních už nyní. Ideální volbou je například hotel San Remo, který leží pouze dvacet minut pěší chůze od samotného středu města. Hostům nabízí hotel rovněž wellness služby a ve spa navštívíte dva nové minerální prameny. Zcela v centru Mariánských Lazních můžete rovněž využít služby hotelu Cristal Palace. Také v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu se nachází dva, pro hosty přístupné, minerální prameny.

Napsat komentář