mountains-1021495_1280

Ubytování v Beskydech

Moravskoslezské Beskydy jsou oblíbenou destinací několik století a od roku 1973 Chráněnou krajinnou oblastí. Zimní sezóna v nádherných horách Vám umožní nezapomenutelné vzpomínky na tuto svéráznou hornatou oblast. S každoročním přívalem sněhové pokrývky se probouzí k životu desítky sjezdových svahů a upravených běžeckých tratí. Jen hora Radhošť a přilehlé Pustevny Vám nabízí sjezdovku přes kilometr dlouhou s převýšením 620-1098m. Děti mohou svou energii vybít na několika svazích pro ně určených a ve škole lyžování pak vytříbit svůj sjezdařský um.

Ubytování Beskydy

Rádi Vás přivítáme v srdci Radhoště a ubytujeme v penzionu Koliba – Juřena umístěného jen přes kilometr od sedačkové lanovky, která Vás vyveze do centra lyžařského dění. Ubytování v Beskydech, ve stylových apartmánech, které jsou součástí dřevěné koliby si příjemně odpočinete a při grilovaných specialitách naberete síly na další lyžování. Vánoční a silvestrovské pobyty jsou samozřejmostí a v komorním prostředí s ubytovací kapacitou 12 osob si utvoříte vlastní a nerušenou atmosféru. Těšíme se na oslavu silvestru 2011 v Beskydech.

Levné ubytování v Beskydech nabízí penzion www.koliba-jurena.cz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář