shoes-1110289_1280

Chaty k pronájmu Slovensko, v obci Těrchová

Přemýšlíte o vhodném relaxu? Hotely se vám zdají přeplněné a vy si odpočinete nejlépe v soukromí? Pokud preferujete relax dále od civizlizace, vyzkoušejte chaty k pronájmu. Toto může být jeden ze způsobů, jak skvěle zrelaxovat a načerpat nové síly.
Vsaďte na chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchové. Chaty jsou komfortně vybaveny, vhodné i pro náročné a komfort ubytování je shodný s komfortem ubytování v hotelu. Během pronájmu celé chaty chata patří pouze vám a nedělíte se o ni s dalšími návštěvníky. Přijeďte i na dovolenou se psem.
Aby byl váš relax dokonalý, chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v obci Těrchová mají wellness centrum s velkou masážní vířivou vanou, finskou saunou a infra saunou přímo v chatě. Užijte si relaxační koupel při svíčkách a romantické hudbě v soukromí vašeho privátního wellness centra. Po této relaxaci si můžete dát nenáročnou procházku v krásné přírodě národního parku Malá Fatra.
Aby byl váš relax dokonalý, váš pobyt můžete zpestřit výletem. Velmi populární je splav Váhu na vorech nebo výlet na hrad Strečno. Mladších jistě osloví sjezd na koloběžkách.

V Malé Fatře – více zde – můžete podnikat skvělé túry. Vystupte například na Velký Rozsutec nebo přejděte po žebřících v soutěskách Jánošíkovy díry. Pokud chcete dobře zrelaxovat, věříme, že naše ubytování Terchová – chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha budou pro vás to pravé.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář