Ubytování Moravský kras nabízí pohodlí pro letní dovolenou

Doposud se Vám nepodařilo vybrat místo pro rodinnou dovolenou? Rozhodně nepropadejte panice. Jedinečné místo pro pohodovou rodinnou dovolenou či hezký romantický víkend ve dvou nabízí hotel Probe v Blansku. Ubytovat se můžete v některém z osmdesáti pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ubytování si můžete rezervovat ještě dnes prostřednictvím webového serveru hotelu Probe. Na webových stránkách www.hotelprobe.cz najdete také ceník.

Město Blansko je považováno za vstupní bránu Moravského krasu. Budete odtud mít více než ideální místo pro poznávání jihomoravských kulturních i přírodních skvostů. Kdo se vydá na dovolenou či prodloužený víkend do ubytování Blansko, neměl by rozhodně vynechat návštěvu jeskynní komplex Moravský kras. Pohled na krásnou krápníkovou výzdobu se můžete kochat v jeskyni Balcarka. Trochu dobrodružství zažijete při plavbě na lodičkách po řece Punkvě při návštěvě jeskyně Macochy. Nezapomenutelné vzpomínky si odnesete také z návštěvy ostatních jeskyní Moravského krasu. K oblíbeným turistickým cílům patří rovněž větrný mlýn s Halladayovou turbínou v Ruprechtově, zámek v Rájci nad Svitavou, muzeum tradičního bydlení a perleťářství v Senetářově i pivovar v Černé Hoře. S dětmi se můžete vydat do westernového městečka v Boskovicích. Procházkou můžete přijít z hotelu k dřevěnému kostelíku v Blansku. Tento kostelík je považován za místní kuriozitu, neboť sem byl přestěhován z Podkarpatské Rusi.

S ubytováním Moravský kras budete spokojeni také v případě, že do Blanska přijedete s koly. Blanskem totiž vede oblíbená Cyklostezka srdcem jižní Moravy. K zábavě poslouží také minigolf, kuželky či bowling.

Napsat komentář