hotel-aurum-14587

Ubytování Krkonoše

Nabízíme Vám královské ubytování v Krkonoších, kde objevíte ten nejlepší komfort pro Vaši dovolenou! Hotel Aurum v Černém Dole je Vaším startem pro perfektní chvíle v Krkonoších – využijte proto nabídky služeb hotelu Aurum a Vaše dovolená se stane nezapomenutelnou!

Dovolená dle vašeho gusta

Hotel Aurum i jeho okolí jsou jako stvořené pro Vaši dovolenou! Rodinné pobyty, školení a konference, víkendové a romantické pobyty – vyberte si to, co Vám vyhovuje! Nabízí nejrůznější pobytové balíčky vytvořené tak, aby uspokojily celou škálu potenciální klientely! Romantické pobyty, Wellness pobyt, Zimní romantika pro dva, Ubytování Krkonoše, Tenis a relaxace a spoustu dalších možností pro strávení Vaší dovolené v Krkonoších!

Hotel Aurum – to pravé pro Vás 

Hotel nabízí ubytování v hlavní budově hotelu, nebo v jeho krásně zařízené vedlejší budově Jáma. V hlavní budově na Vás čekají jak jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s přistýlkami, tak i rodinné apartmány pro čtyři až pět osob. V dependanci Jáma Vám nabízí 14 podkrovních pokojů, velmi vkusně zařízených.

Spoustu sportovních aktivit v hotelu, programy pro relaxaci, výborná restaurace, bar, skvělé ubytování a jedinečné okolí hotelu Aurum – lákadla, která Vás zavedou do našeho hotelu! Neváhejte a přijeďte si užít skvělou dovolenou!

Napsat komentář