Schladming – ráj lyžařů

Vyražete s rodinou na lyže do Schladmingu a užijte si zimní radovánky s nádhernou krajinou v pozadí. Schladming leží v rakouských Alpách nedaleko ledovce Dachstein, který je pokryt sněhem celý rok.

Schladming – oceněné běžecké tratě

Oblast lyžování Schladming obsahuje oceněné běžecké tratě všech stupňů obtížnosti, kde se profesionálové i amatéři mohou těšit na kouzelné zimní krajiny a výborně upravené tratě.

Schladming – sjezdovky

Nachází se zde sjezdovky všech tří stupňů, takže si zde přijde na svou začátečník i profesionál. Milovníci alternativních zimních sportů se mohou najít například v běhu na lyžích či na sněžnicích.

Schladming je i pro nejmenší

V oblasti existují půjčovny zimních lyžařských potřeb i oblečení. Rodiny s malými dětmi se nemusejí bát o svoje ratolesti. V oblasti lyžování Schladming se nachází nespočet školek lyžování pro nejmenší. Vždy je v dětských parcích školený instruktor, který Vaše děti zabaví a postará se o super zážitky.

Lyžování Schladming nabízí ubytování v blízkosti sjezdovek a běžeckých tratí, což uvítá každý návštěvník. Schladming se může pyšnit s nejlépe upravenými sjezdovkami a tratěmi, díky využití nejmodernější techniky na úpravu sněhu. Neváhejte, vezměte lyže a přijeďte si užít sníh!

Napsat komentář