camping-on-beach-1633957_1920

Svobodu v cestování představují obytné vozy, můžete si je půjčit

Obytné domky na kolečkách přes letní sezonu i během celého roku brázdí evropské silnice a jejich řidiči i obyvatelé mají oproti ostatním motoristům a turistům mnoho výhod. Jízda obytňákem je pohodlná, můžete si zastavit na místě, které se vám líbí, a bez omezení se jím kochat. Velkým pozitivem je fakt, že pokud se objevíte v konkrétní destinaci pozdě v noci, nemusíte se složitě pídit po hotelu, hostelu, kempu, jelikož mnohá odpočívadla a parkoviště nabízejí možnost bezplatného parkování – navíc s přístupem k pitné vodě, sociálnímu zařízení, sprchám a elektřině. S obytným vozem si prostě užíváte svobody při cestování na dlouhé i kratší tratě.

Luxusní obytné vozy přinesou vaší dovolené pohodu a úsporu financí

Kdo zažil v mládí prázdniny s batůžkem a dokázal tak procestoval půl Evropy, jistě se mu i v pokročilejším věku po takovém nomádském způsobu cestování stýská. Pokud je určitým způsobem limitován narozením přírůstků do rodiny, nemusí si zoufat. Své osobní auto lze na určitou dobu vyměnit za obytný vůz. Stačí si jen naplánovat přibližnou trasu i časový harmonogram a může se jet. Prověřená půjčovna obytných vozů disponuje novými obytnými automobily vyrobenými v roce 2017, nehrozí tedy, že by se vám po cestě obytňák porouchal nebo definitivně rozpadl. Komfortní vozy pocházejí od německého výrobce, pyšní se skvělými jízdními vlastnostmi, nízkou spotřebou pohonných hmot a nadstandardní výbavou. V obytných vozech Bürstner Ixeo se pohodlně vyspí až čtyři osoby, proto jak party přátel, rodiny s dětmi, tak například muzikanti jedoucí na koncertní šňůru můžou bez problémů vyrazit i na delší cestu bez předchozího objednávání spaní hotelech.

Pronájem plně vybavených moderních vozů

Kdo využije pronájem obytných vozů, nemusí mít nějaké speciální osvědčení pro řízení. Stačí mít řidičák skupiny B minimálně tři roky a být ve věkové kategorii od 21 let. Pro půjčení vozu jsou vyhovující dva doklady totožnosti a dostatek financí podle ceníku uvedeného půjčovnou. Pronajímatel vozu následně půjčí rezervovaný, případně vybraný vůz se dvěma plnými lahvemi propan butanu, naplněnou nádrží s vodou, prázdnou nádržkou odpadní vody a s prostředky pro užívání chemického WC. Pak už stačí jen nastartovat a jet!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář