S německými cestovními kancelářemi ušetříte

Zdají se vám nabídky cestovních kanceláří příliš drahé? Pokud si budete vše zařizovat samostatně, na nižší cenu se ve většině případů nedostanete, v některých méně obvyklých destinacích navíc budete mít problém vůbec sehnat ubytování a stravu. Zájezdy od cestovních kanceláří v sousedním Německu jsou však cenově mnohem lákavější. Místní CK zařizují dovolené pro větší počet osob, a tak mají větší slevy od dopravců i hotelů.

Tuzemské cestovní kanceláře jsou ve srovnání s těmi od sousedů výrazně dražší, rozdíly se pohybují v tisících korun za osobu, a pokud plánujete jet do zahraničí s celou rodinou, udělá to pěkný rozdíl. Podobně jako je známé, že mají v Německu kvalitnější potraviny, se tamní cestovní kanceláře také zaměřují na kvalitnější hotely. Nemusíte se ale učit německy, abyste si mohli užít dovolenou snů za přijatelnou cenu. V ČR už 17 let působí cestovní agentura RUDOLF REISEN, která Čechům zprostředkovává zájezdy od německých CK.

Zájezd za exotikou na míru

Agentura RUDOLF REISEN se specializuje na exotické destinace. Zapomeňte na nudné Chorvatsko, Itálii a Bulharsko. Čekají na vás Thajsko, Malta, Island, Kypr či Baleáry. Cen se děsit nemusíte, nejsou o moc vyšší. Z nabídek německých CK budete příjemně překvapeni. A kdyby se vám nic z nich nezalíbilo, vymyslí vám v agentuře RUDOLF REISEN zájezd přímo na míru, ať už toužíte po Asii, Africe nebo Karibiku.

Zajímá vás, jak vše funguje, když cestujete s německou CK? Zájezd si objednáte přes českého prostředníka, a proto nemusíte vůbec umět německy. Odlétá se většinou z nějakého německého či evropského (třeba Vídeň) letiště, kam se musíte dopravit sami. Auto tam po celou dobu můžete nechat stát, za 14 dní zaplatíte zhruba do dvou tisíc korun, takže se vám to ještě pořád vyplatí.

summer-2434933_1920

Pár tipů na dovolenou snů

Nabídka je skutečně bohatá, a tak se nejspíš budete ztrácet v tom, co by bylo dobré si vybrat. Pokud nemáte zkušenosti s návštěvou exotických zemí, dobrou první volbou pro vás budou například Kanárské ostrovy. Přestože se jedná o španělskou autonomní oblast, leží už v oblasti Afriky, podnebí, slunce a pláže jsou tady úplně jiné. Na ostrově Tenerife můžete navštívit nejvyšší horu Španělska (vyveze vás sem lanovka), užijete si tady spoustu aquaparků, sportů, show se zvířaty atd.

Další atraktivní destinací, kam se lze vydat přes německé kanceláře, je Sardinie. Tento ostrov je italský, přesto zde vše funguje jinak než na italských plážích na kontinentu. Na své si tu přijdou sportovci, milovníci potápění i plážoví povaleči. Písečné pláže mezi útesy nabízí koupání až do začátku podzimu, na Sardinii je 300 slunečných dnů v roce.

Už se vidíte na pláži? Nebo byste raději objevovali džungli? Podívejte se na nabídky nejznámějších německých kanceláří přes českou agenturu RUDOLF REISEN a vyberte si, co hrdlo ráčí.

Napsat komentář