sky-1365325_1920

Chystáte se na dovolenou v České republice? Podívejte se, jaké vás čeká počasí

V současné době internet představuje mocný nástroj, protože prostřednictvím něj vyhledáte vhodné ubytování, zarezervujete jízdenky, ba dokonce zhlédnete dlouhodobou předpověď v lokalitě, do které se zrovna chystáte. Uděláte si tak představu o tom, jaké počasí budete mít během dovolené, a podle toho si sbalíte kufr. I rodná země má skutečně co nabídnout, vedle pozoruhodných památek i příjemné počasí.

Snímek obrazovky 2017-07-20 v 7.27.40

Představujeme vám službu yr.no

Ačkoliv na internetu existuje nespočetné množství aplikací pro předpověď počasí, ne všechny jsou spolehlivé a přesné. Pokud si chcete udělat obrázek o tom, jak bude například v Krušných horách po celý následující týden, doporučujeme norské počasí yr.no. Jedná se o norskou službu, kterou si oblíbily miliony lidí po celém světě, zejména kvůli přesnosti předpovědi.

I navzdory tomu, že má služba své kořeny v severské zemi, existuje i verze ýr no pro Českou republiku. Jestliže budete s dlouhodobou předpovědí spokojeni, můžete si dokonce stáhnout mobilní aplikaci, a tak se na počasí podívat kdykoliv.

meteoskop

Spolehlivou alternativou je Meteoskop

Samozřejmě se může stát, že vám norské počasí nepřiroste k srdci. V takovém případě je připravena alternativa Meteoskop poskytující předpověď pro každou hodinu. Obrovskou výhodou oproti jiným českým webům poskytující předpověď počasí je, že využívá unikátní meteogramy s tříhodinovou předpovědí, a tak se uživatel může podívat na předpověď počasí na hodinu, kterou zrovna potřebuje.

Ať už se chystáte v České republice kamkoliv, nezapomeňte se podívat, jaké počasí vás bude čekat, protože podle toho si naplánujete výlety i sbalíte věci. Zatímco yr.no počasí předpovídá hlavně dlouhodobě, Meteoskop vám prozradí počasí přesně na hodiny. Představte si, že budete v restauraci na obědě, začne najednou pršet, a tak se podíváte na Meteoskop, kdy přestane pršet a zda se tedy v restauraci zdržet o hodinu déle. Obě služby mají svá pozitiva.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář