Ještě je čas vyrazit za potápěním i lenošením na pláži

Šnorchlování, potápění i lenošení v moři nebo bazénu nabízí oáza klidu – Marsa Alam. Poměrně nové město s restauracemi, trhy s potravinami, delfináriem a překrásnými potápěčskými lokalitami mezi korálovými útesy je příhodné pro turisty, kteří touží po pohodě, i sportovce hledající kouzla skýtající podmořský svět. Ubytovacích kapacit v Marsa Alam naleznete mnoho, proto přinášíme informace o hotelu Club Calimera Akassia Swiss Resort, který vede na celé čáře mezi recenzemi spokojených návštěvníků, a o dalších menších komplexech blízko písčitých pláží.

egypt-680129_1920

Rozlehlý hotelový rezort poskytuje dostatek sportovních a relaxačních aktivit

Pětihvězdičkový rozlehlý hotelový Club Calimera Akassia Swiss Resort se nalézá 27 kilometrů od rušného města El Quiser a čtyřicet kilometrů od mezinárodního letiště. Nejlepší hotel v Marsa Alam disponuje 444 pokoji umístěnými do několika budov rozprostřených v udržovaném parku. K dispozici jsou recepce, směnárna, lobby bar, internetový koutek, hlavní a specializované restaurace, hospoda, obchody, beduínský stan s vodními dýmkami, hotelový lékař a lékárna. K relaxaci a zábavě slouží tři sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, bazén s mořskými vlnami, miniklub, dětské hřiště, aquapark se skluzavkami a tobogány, mini disco, fitness a wellness, půjčovna kol i potápěčské centrum. Po příjezdu do hotelu už nemusíte nikam vyrážet, neboť dostatek předkládaných aktivit vám na několikadenní pobyt bude bohatě stačit.

Ubytování ve vilkách situovaných u přírodní laguny s průzračnou vodou

Kdo vyznává spíše menší hotely, nechť navštíví Brayka Bay Resort. Luxusní hotel tvoří moderní dvou až třípatrové vilky zasazené do vzrostlé zahrady kolem zálivu s průzračnou vodou. Výhodná poloha u unikátní přírodní písčité laguny s pozvolným vstupem do vody a v blízkosti korálového útesu je ideálním místem pro odpočinek a šnorchlování. Vzdálenost hotelu s kompletní vybaveností obchody, restauracemi, bazény a sportovišti od města Marsa Alam je 18 kilometrů a od letiště 47 kilometrů.

Sportovní vyžití a radovánky pro děti blízko písečné pláže

Jedna hlavní a dvě přilehlé dvoupodlažní budovy tvoří menší komplex Fantazia Resort. Soustava bazénů, fitness a wellness centra, sportoviště a možnosti provozování vodních sportů jsou tím, co táhne návštěvníky do čtyřhvězdičkového moderního hotelu vzdáleného pouhých 600 metrů od písečné pláže. All inclusive stravování spojené s dostatečným vyžitím pro sportovní nadšence i nejmenší návštěvníky vytváří z pobytu v luxusním mini resortu jedinečnou dovolenou.

Napsat komentář