5211_rs_01_p_1024x768_1433255975

Pro pohodlí na cestách

Ať už cestujeme za poznáním, rekreací či služebními povinnostmi, potřebujeme si po cestě dobře odpočinout a mít také bezpečný výchozí bod pro další vycházky a vyjížďky do okolí. Pokud nejsme zrovna milovníci kempování, bude nejlepší se obrátit na rezervační portál Accorhotels, který se o nás postará.

Tento portál může pro nás zajistit ubytování ve více než tisíci hotelích po celém světě, přičemž garantuje nejnižší ceny a nejlepší servis za rozumnou cenu.

Nabízí i věrnostní program, případně až 40 % slevy ve vybraných hotelích.

Hotel ibis Bratislava
Hotel ibis Bratislava

Potřebuji ubytování v Bratislavě

V tom případě vás čeká v samém srdci města ibis hotel Bratislava, který najdete u vstupu na pěší zónu Starého Města, na úpatí hradu. Do Bratislavy se dostanete autem, vlakem, autobusem nebo letadlem na letiště Mr. Štefánika, které je vzdálené jen 9 km.

Ibis hotel Bratislava je po rekonstrukci a má klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné WiFi a Tv, rovněž několik pokojů pro handicapované klienty.

Hotelová kuchyně nabízí kulinářské speciality i tradiční slovenské pokrmy, zve k snídani u bohatých švédských stolů a k posezení v baru.

K nejbližším turistickým atrakcím patří prohlídka hradu Děvín, ZOO, výlet k vodnímu dílu do Gabčíkova.

Hotel ibis Praha
Hotel ibis Praha

Najdu v Praze podobný hotel?

Samozřejmě, ibis hotel Praha má ideální polohu v centru, v blízkosti Malé Strany, Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Hotel najdete přímo u nákupního centra, 150 m od stanice Anděl, odkud se můžete vydat tramvají nebo metrem do kterékoli části Prahy.

V klimatizovaných bezbariérových pokojích s odhlučněnými okny je k dispozici bezplatné WiFi, Tv, rádio, v koupelně je sprcha nebo vana, také fén.

Jednoduše dokonalá chuť – to je vyjádření konceptu hotelové restaurace, kde mimo jiné nabízejí také 7 druhů burgrů, z nichž jeden má pojmenování Bohemian. Využít můžete i příjemný bar.

V prostorách lze pořádat také konference v konferenčních místnostech pro 90 osob. Podívejte se na rezervační portál Accorhotelszajistěte si tak klid a pohodu na vašich cestách! 

Napsat komentář