architecture-1845560_1280

Jedete do Prahy?

Jedete do Prahy, ale nedostali jste už rezervaci na ubytování v centru? Nezoufejte a klikněte na portál hotel v Praze Holešovicích.

Objevíte hotel Absolutum, který sice není situován přímo mezi historické budovy staré Prahy, ale zato je pár kroků od stanice tramvaje a metra, které vás do centra dopraví během několika minut.

Tři minuty chůze je to k vlakovému nádraží Praha Holešovice, je tu dobré napojení na severojižní magistrálu, výpadovky a dálnici D1.

A v okolí jsou místa, která stojí za vidění a do kterých byste se z centra třeba ani nevypravili, jako je například Národní galerie, Trojský zámek, ZOO Praha, Botanická zahrada, tropický skleník Fata Morgana, park Stromovka a spousta dalších zajímavostí.

Absolutum Boutique Hotel, wellness hotel v Praze 7
Absolutum Boutique Hotel, wellness hotel v Praze 7

Bylo by tu také trochu osvěžení? 

O tom nepochybujte! Vždyť je zde wellnes hotel v Praze 7, a to je součást hotelu Absolutum, jeho relaxační wellnes centrum! Čeká tu na vás rustikální finská sauna, vybudovaná ze sto let starého dřeva a vyhřívaná na 85 až 95 stupňů. Je zde ochlazovna s ledovým bazénkem i prostorná relaxační místnost s lehátky a posezením.

Nabízejí zde několik druhů masáží, peeling, vířivou koupel, v privátní zóně bylinkové a voňavé aromatické koupele. V soláriu s kolagenem se můžete přirozeně a zdravě opálit.

Můžete zde zkrátka zažít relaxaci snů!

Hotel Boutique hotel v Praze 7
Absolutum Boutique Hotel v Praze 7

Mají zde také pokoje dost pohodlné?

Hotel Absolutum je boutique hotel v Praze 7 Holešovicích. Je po rekonstrukci a jeho pokoje jsou komfortně stylově vybavené, prostě nádherné. Mají klimatizaci, minibar, internet, designovou koupelnu, kde nejdete koupelnovou kosmetiku i vysoušeč vlasů.

Restaurant Salut pečuje o své hosty bohatými snídaněmi a nabídkou jídel domácí i zahraniční provenience.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář