1466675322_0

Praha má ojedinělé kouzlo. Abyste ji poznali, jeden den nestačí

Praha, hlavní město České republiky, se pyšní několika tvářemi. Symboly metropole jsou významné historické pamětihodnosti, v jejichž kontrastu stojí nadčasové a minimalistické budovy. Velice často se Praha stává cílem českých škol, přičemž studenti poznávají tamní krásy. Nicméně jeden den na návštěvu všech proslulých míst nestačí, a proto školy hledají cenově přijatelné ubytování.

Jestliže zadáte do vyhledávače „Praha – ubytování pro školy“, potom se vám nabídne penzion AKÁT stojící zhruba deset minut cesty od historického srdce velkoměsta. Zaměřuje se především na ubytování větších skupin, a proto jsou některé pokoje vícelůžkové. Ale pokud budete prahnout po maximálním soukromí, najdou se i klasické pokoje hotelového typu.

1466675671_65
Foto: penzion AKÁT

Co penzion AKÁT nabízí?

Objekt disponuje celkem 32 pokoji pro více než 100 osob. Součástí penzionu je nekuřácký salonek v restauraci a příjemná zahrádka vybízející v letních dnech k posezení. V případě zájmu je možné zajistit i polopenzi. Pokud přijedete či odjedete mimo check-in, respektive check-out, můžete si zde svá zavazadla bezplatně uschovat. Služby jsou velice pestré.

Nyní se dostáváme k cenám. Jestliže vás zajímá Praha – ubytování pro skupiny, potom se cena za osobu pohybuje od 350 korun do 450 korun během sezóny, která trvá od března do října. Ale v ceníku jsou i mimosezónní ceny ubytování, které se pohybují od 280 korun do 350 korun, a to v období od listopadu do března.

Pokud přijedete autobusem, potom stačí týden dopředu tuto skutečnost ohlásit, a penzion vám připraví parkovací prostor v jeho bezprostřední blízkosti.

Ať už cestujete jako skupina anebo jako škola, penzion AKÁT vám bude svou vysokou kapacitou a cenovou politikou maximálně vyhovovat. Atraktivní poloha, ze které jsou dostupné všechny důležité části Prahy, je jakousi třešničkou.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář