language-school-834138_1280-1

Domluvte se v zahraničí cizím jazykem na náležité úrovni!

Chystáte se na delší služební cestu do zahraničí, jedete na dovolenou do vzdálených krajů nebo se stěhujete za lepším výdělkem a nejste si jisti, zda s velkou životní změnou zvládnete vůbec to nejzákladnější – jazyk? Jedno je jisté, s pravidelnou předchozí průpravou bude váš start v jiné zemi mnohem hladší. Potřebujete někoho, kdo vám pomůže se připravit na každodenní situace v cizině? Průvodce, který zná reálie a poradí, na čem ještě musíte v gramatice zapracovat? Vyberte si kurz, jenž se přizpůsobí vašim potřebám. Dostatečně intenzivní a efektivní.

Výuka jazyků na míru

Absolvovali jste studium angličtiny a dalšího jazyka na střední škole, ale s nevalným úspěchem? Příčinu toho, že se v cizí řeči po mnoha letech výuky stále nedomluvíte a běžné konverzaci nerozumíte, lze najít ve špatném způsobu učení, ale i v samotné formě výuky. Ne každý kantor ze státní školy má kapacity na to přizpůsobit metodu vyučování každému studentovi zvlášť. Efektivnějším řešením je přihlášení na soukromé jazykové kurzy, kde najdete špičkové a ochotné lektory, kteří opravdu umí učit a podle potřeby střídat metody vyučování. Naučíte se mluvit, rozumět mluvené cizí řeči a psát na patřičné úrovni. Jazykové kurzy angličtiny pomohou dohnat všechno, co vás ve škole nenaučili. Zvolte intenzivní kurz komunikace v AJ, pokud si myslíte, že nedáte dohromady jedinou větu. Naučíte se mluvit plynule a se správnou výslovností. Už se nebudete muset stydět za svá kostrbatá souvětí.

Studium v zahraničí

Není nic lepšího než učit se za pochodu. Chcete-li podpořit svoje jazykové schopnosti, co takhle se naučit zvolenému jazyku přímo v cílové zemi? Spojte dovolenou s rozšiřováním obzorů a cizelováním vlastní řeči! Ubytujete se na koleji, nebo v rodině. Studujte na prestižní univerzitě, případně v malé rodinné škole na klidném předměstí. České jazykové školy pomáhají kompletně organizovat cestu tam i zpět. Spolu s jazykovým kurzem si zarezervujete letenky, zajistíte vízum a ubytování, vše podle vlastních preferencí. Učení jazyků přímo v terénu je úžasné v tom, že kromě vstřebávání místního jazyka a kultury se ocitnete v přítomnosti dalších cizinců, kteří jsou ve stejné situaci jako vy. Seznámíte se blíže s odlišnými národnostními skupinami, a po absolvování kurzu tak budete umět porozumět nejrůznějším akcentům. Nebudete v tom sami!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář