Odcestujte na dovolenou do Asie

Lákají vás exotické destinace ale zájezdy od českých cestovek se vám zdají poněkud drahé? Potom můžete zkusit vyrazit s některou z německých cestovních kanceláří. Možná čekáte, že budete nuceni cestovat až na nějaké z německých letišť. Skutečně tomu tak ještě před nedávnem bylo, ale nyní jsou odlety pořádány i z Prahy.

Velmi oblíbené je v současné době Thajsko. Sice se počet návštěvníků v této cílové destinaci v posledních letech kvůli tsunami snížil, ale nyní se již nemáte čeho bát a klidně si zájezd na toto místo objednejte. Kdybych si ovšem mohl vybírat já, tak bych určitě zvolil cestu do Malajsie. Krásné pláže a stále slunečno, to je dovolená, jaká by se mi rozhodně líbila. Poslední variantou by asi byla Srí Lanka, která turisty láká na průzračné moře ale kromě toho i nádhernou přírodu a mnoho možností, jak trávit volný čas.

Již jsem se zmínil o vhodných cílových destinacích, ale zapoměl jsem napsat o důležitém faktu, proč jsou zájezdy německých CK lepší, než s českými. Nejedná se přitom pouze o cenu, ale o celkově poskytované služby. Němci jsou známí svým smyslem pro detail a vy si tak užijete svou dovolenou bez nejmenších problémů a vše bude perfektně zajištěno.

Napsat komentář