rady-cestovat-dovolena.cz_kentoya_cz_nahledovy

Cyklovýlety bez námahy? Pořiďte si elektrokolo!

Chystáte se na dovolenou a je vám líto, že si s sebou nemůžete vzít i kolo? Do cíle byste ho sice bez problémů odvezli připevněné k nosiči a problém není ani v nedostatku cyklotras. Horší je to s vaší fyzickou kondicí – dech vám dojde ještě před tím, než zdoláte první prudší kopec. Což je škoda, protože cyklovýlety patří k tomu nejlepšímu, co můžete na dovolence zažít. Ale co kdyby to „někdo oddřel“ za vás? Pořiďte si elektrokolo a kopcovitý terén vás už nikdy nerozhodí!

Jaké výhody elektrokolo přináší?

Elektrická kola zaznamenala velký technologický skok kupředu. Už nejde o těžké a nemotorné kolosy s nedostatečnou kapacitou akumulátoru – naopak vypadají skvěle, velmi dobře se ovládají a jejich dojezd stačí i na delší výlety. Zda budete celou dobu šlapat vlastními silami, nebo zvolíte cestování bez námahy, je jen na vás.

Levné a kvalitní modely od Kentoyi

Nabídka elektrokol je pestrá a není snadné najít cenově dostupné a přitom velmi kvalitní modely. Jedním z mála výrobců takových elektrokol je Kentoya, která aktuálně nabízí čtyři různé varianty elektrokola.

rady-cestovat-dovolena.cz_kentoya_cz_01

Na silnici i do lehčího terénu je jako stvořené elegantní elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akumulátorem integrovaným přímo v hliníkovém rámu kola. Velkou výhodou této revoluční konstrukce je optimální umístění těžiště a zlepšení jízdních vlastností. Elektrokolo disponuje volitelným pětistupňovým asistentem, novým LCD displejem s tachometrem, akcelerátorem usnadňujícím rozjezd, přední odpruženou vidlicí a kotoučovou brzdou.

rady-cestovat-dovolena.cz_kentoya_cz_02

Kentoya je prověřený výrobce skútrů (v nabídce nechybí ani mopedy) a v ČR působí již od roku 1994. Sortiment i náhradní díly jsou dostupné v široké prodejní sítí autorizovaných prodejců a k vidění také na www.kentoya.cz.

Napsat komentář