uvodni-52835dfc93844_626x462

Netradiční způsoby cestování

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a ráda byste tentokrát pojala výběru dárku méně tradičním způsobem? Pokud ano, pak se můžete nechat inspirovat při výběru dárku Firmou na zážitky a darovat Vašemu příteli či manželovi nějaký takový dárek či darovat některý z nabízených dárkových poukazů.

Miluje-li Váš partner adrenalin, pak určitě nepochybíte, darujete-li mu voucher na některý z adrenalinových zážitků. Velmi oblíbený je především flyboarding. Jde o jedinečný zážitek, který si užijí zejména milovníci létání a vody. Ovládání flyboardu zcela závisí na Vaší intuici. Nemusíte se tak obávat složitých instruktáží a školení. Flyboarding umožňuje zájemců o létání nad vodou proletět se až deset metrů nad hladinou. Proletět se však můžete také pod hladinou. Novinkou letošního roku je Flyboard V4, který umožňuje rotaci kolem vlastní osy.

Díky Firmě na zážitky si můžete vyzkoušet, jaké to je létat v balonu. Tento způsob dopravy nabízí skvělou příležitost k romantické atmosféře a připomenutí si zamilovaných chvil, kdy jste byla s partnerem krátce a připadala jste si jako v pohádce. Při letu balonem si budete moci z ptačí perspektivy prohlédnout například okolí Konopiště, Brna, Hradce Králové, Karlštejna či Kroměříže. Místo odletu můžete vybrat na webové adrese internetového portálu Firma na zážitky www.firmanazazitky.cz/let-balonem-2.Takovýto dárek umožní obdarovanému nejen prožít vzrušující momenty, ale také si uchovat v paměti krásné vzpomínky.

Stále si nejste jistá tím pravým zážitkem pro Vašeho partnera? V tom případě mu darujte některý z našich dárkových poukazů, které mu umožní vybrat si z pestré nabídky zážitků ten, který do detailu vystihne touhu po posunutí jeho hranice adrenalinu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář