Kemp Ježevac Krk – dovolená s dětmi na míru

Hledáte ideální rodinnou dovolenou? Zaměřte se na rekreaci v Chorvatsku, která splní nejnáročnější představy malých výletníků. Vydejte se do města Krk ležícího na stejnojmenném ostrově. Čeká vás přátelská atmosféra, koupání v Jaderském moři, sluníčko nad hlavou, aktivity ve vodě i na suchu, společenská zábava a noční život bez hranic. Ptáte se, kde se ubytovat? Kemp Ježevac Krk, to je trefa do černého.

Klidná relaxace u moře je tady!

Díky kvalitnímu ubytování pocítíte klid, bezpečí a nekonečné možnosti zábavy. Kemp Ježevac Krk patří k nejlepším v Chorvatsku. Na první pohled se vám zalíbí senzační vybavení a služby. Autokemp se pyšní oceněním „Modré vlajky“ za čistotu životního prostředí. Najdete ho v bezprostřední blízkosti pobřeží, v okrajové části města Krk. Jakmile spatříte borovice, všudypřítomnou květenu, divukrásné pláže a zátoky, ihned si místo zamilujete. Vždyť na dovolenou do Chorvatska se vyráží především za vodními sporty, jako jsou windsurfing, potápění a koupání. Děti ocení překrásné pláže, dámy opalování a pánové pestré památky architektury.

children-909272_1280-1

Bezstarostný pobyt? Kemp Ježevac Krk!

Pouhých 250 m od kempu Ježevac Krk se nachází srdce města. Pakliže vyhledáváte ničím nerušenou dovolenou v Chorvatsku a služby cestovního ruchu na nejvyšší úrovni, máte před sebou parádní tip. Kemp Ježevac Krk nabízí bohatou nabídku ubytování. Na své si zde přijdou milovníci přírody a sportu, jakožto i rodiny s malými dětmi. Jen si představte pohodlí a dosažitelnost všech volnočasových aktivit. Délka pobřeží kempu je 800 m. Pro klienty je připraven bezplatný přístup na internet, recepce, směnárna, plážový bar nabízející míchané koktejly, společenská místnost, restaurace, obchody, stánky, masáže, fitness, pláž pro psy a samozřejmě pitná voda v celém areálu o rozloze 11 ha. Zajistěte pro své blízké nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Krk a rezervujte si svůj pobyt s patřičným předstihem!

Napsat komentář