wine-1952051_1280

Nejenom za vínem do Buchlovic

Vykašlete se na přelidněná evropská letoviska a vydejte se na Moravu! Třeba do Buchlovic. Tamější pohostinnost si vás přímo získá. A nejenom víno samozřejmě poteče proudem.

Prázdninový, ozdravný, romantický nebo čistě relaxační pobyt. Co takhle jej strávit ve slováckých Buchlovicích? Holdovat tu můžete vínu, pěší i cykloturistice, v zimě si tu zalyžujete, v létě skvěle zarybaříte. Nabízí se podotknout, co víc si přát?

Ubytujte se stylově

A kde se ubytovat? Zapomeňte na uniformní hotely a ubytujte se stylově! Přímo na náměstí v Buchlovicích coby kamenem dohodil od tamního barokního zámku se například nachází unikátní rodinný penzion Buchlovice nabízející ubytování v selském stylu. Dřevěné trámy, staré masivní postele, starožitné skříně, to vše je pro ubytování v historickém stylu typické. Věřte, že scházet vám bude jen slovácký kroj a budete jako vystřiženi ze skanzenu.

Zapomeňte na přítomnost a vraťte se do minulosti

V penzionu Na náměstí (na internetu hledejte pod odkazy ubytování Buchlovice, ubytování na Slovácku nebo ubytování Chřiby), budete moci zapomenout na přítomnost, nemyslet na budoucnost a alespoň pár dní strávit v minulosti. Je to právě duch času, který na tomto místě dýchá doslova z každého koutu. Penzion samozřejmě disponuje i venkovními prostory a malebným vinným sklípkem – jak jinak, jsme přeci na Slovácku.

Buchlovice nejsou jen o víně

V Buchlovicích ovšem nemusíte jen popíjet víno. Za návštěvu stojí i nedaleký hrad Buchlov, již zmíněný Buchlovický zámek, kaple svaté Barbory nebo národní park Chřiby. V létě tu můžete rybařit, vydávat se na pěší či cyklo túry nebo se jen tak procházet po okolí. Nemyslíte si, že by to mohla být příjemná změna po letech pobytů v přelidněných evropských letoviscích a předražených evropských metropolích? Čechy a Morava také mají co nabídnout. V mnoha ohledech víc, než se domníváme. Tak jim dejte šanci.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář