Život na zámku? Raději dovolená!

Chtěli byste bydlet na zámku? Máte možnost. Když už ne na celý život, tak alespoň na pár dní. 
Bydlet tak na zámku. Vybavujete si vzpomínky? O roli princezny sní snad každá holčička. Pohádky o princeznách jsou lákavé. Jejich hlavní hrdinky si oblékají krásné šaty, jsou obletovány služebnictvem a dříve či později si pro ně přijede princ na bílém koni. Nebo chudý pocestný, který se jím ovšem stane. Snít je krásné, nemyslíte?

Probuďte se v posteli s nebesy

Pak odrosteme a namísto princezny bychom se zase rádi stali zámeckou paní (nebo pánem). Zas tak moc netoužíme po tom zámek jako takový vlastnit (hlavním hrdinům někdejšího seriálu Život na zámku nebylo co závidět), ale čas od času se probudit v posteli s nebesy a nechat si naservírovat zámeckou snídani, to si tu a tam nechá líbit snad každý. Splnění tohoto snu přitom není tak nereálné. Naopak.

Staňte se zámeckou paní. Nebo pánem

Možnost alespoň na pár dní si vychutnat královský život se vším všudy vám splní třeba zámecký hotel Lednice na jižní Moravě, a to přímo v areálu věhlasného stejnojmenného zámku. Ubytovat se můžete v prostorném apartmánu, pokoji pro rodiny i jednotlivce nebo dokonce apartmánu knížecím. Stravovat se budete moci v zámecké restauraci a k dispozici vám bude i zámecký vinný sklep s ochutnávkou vín Chateau Valtice! Nezní to lákavě?

Dopřejte si královský víkend

Královský víkend se vším všudy na vás ale čeká i v hotelu Zámek Velká Bystřice poblíž Olomouce. Ubytování na zámku v nádherném prostředí zámeckého amfiteátru a parku přímo v historické budově v centru města splní i ta vaše největší očekávání. Všechny pokoje mají vlastní venkovní posezení, televizi s plochou obrazovkou, připojení k internetu i vlastní sociální zařízení. Nemyslete si ale, že po celou dobu pobytu budete jen zavřeni na pokoji, byť i to může mít něco do sebe. Okolí obou zámeckých hotelů ale láká k výletům do přírody, na které by byla škoda nevyrazit.

Svatba na zámku

Hotel ovšem nabízí i rozlehlou historickou obřadní síň, ve které bylo oddáno na desítky šlechticů a šlechtičen. A vy je můžete následovat. Taková tradiční svatba na zámku rozhodně má něco do sebe. Kdy jindy se má žena cítit jako princezna, než o vlastním svatebním dni? Věří pak, že má před sebou život jako na zámku.

Napsat komentář