Hostel v Praze: klidné a bezpečné ubytování pro turisty

Až se rozhodnete navštívit Prahu, počítejte s tím, že jeden den vám stačit nebude. Praha je bohatá na památky, divadla, galerie i muzea, umí nabídnout příjemný odpočinek ve stylových restauracích či kavárnách. Turista by si proto měl vyhradit na její poznání více dní ve svém programu. V takovém případě jistě ocení vhodné a levné ubytování, kde bude moci složit hlavu, až se vrátí z prohlídky krás hlavního města.

Ubytování pro nenáročné

Zajímavé místo pro občasné přespání nebo i delší ubytování nabízí hostel Praha. Hned vedle objektu je v dosahu 50 metrů autobusová zastávka Centrum Zahradní město a ve vzdálenosti 5 minut je zastávka metra Skalka. Poloha je tedy snadno dostupná i pro toho, kdo po Praze nejezdí vlastním automobilem. Být pěšky je ostatně někdy i výhodou, protože takto neřešíte nutnost odstavení vozu na parkovišti a váš čas si organizujete podle odjezdů a příjezdů městské hromadné dopravy.

rady-cestovat-dovolena.cz_rezidencetopolova_cz_01

Pohodlné pokoje pro návštěvníky Prahy

Pokoje v hostelu jsou jak pro jednoho, tak pro dva až tři ubytované. Jsou řešené buňkovým způsobem, kdy pro dva pokoje je společné sociální zařízení. Vybavení pokojů je opravdu dostačující pro toho, kdo hledá komfort v jednoduchosti. Postele jsou s úložným prostorem, a to včetně lůžkovin, k tomu skříně, aby bylo možné si odkládat oděv. Některé pokoje mají i noční stolky, jiné navíc police. Ubytovat se můžete už od 12.00 hodin. Samotné pokoje připojení na Wi-Fi nemají, můžete však využít služby internetové kavárny, která je hned vedle recepce.

rady-cestovat-dovolena.cz_rezidencetopolova_cz_02

Vše na dosah ruky

V blízkosti ubytování v Praze je také veškerá občanská vybavenost, takže vše potřebné budete mít po ruce – vyberete si peníze v bankomatu, v případě potřeby tu najdete lékárnu i poštu, najíte se v restauraci, jež je součástí objektu hostelu. Hostel je po celou noc střežen ostrahou, takže nemusíte mít obavu o svoji bezpečnost.

Napsat komentář