255-jp-augustiniansky-dum-mg-9452

Darujte své lásce wellness pobyt v Luhačovicích

V dnešní uspěchané době se wellness pobyty těší velké oblibě. Nebojme se říct, že slovo wellness působí na některé zákazníky doslova jako magnet, a tak se jím honosí i ubytovací zařízení, která se ve skutečnosti mohou pochlubit maximálně tak vířivkou. Jinými slovy, není lehké vybrat si v záplavě nabídek tu pravou, která splní vaše představy o dnech strávených relaxováním na nějakém poklidném místě.

Jak vybrat kvalitní wellness pobyt?

Rozhodli jste, že tentokrát nekoupíte partnerovi věcný dar, nýbrž mu dopřejete výjimečný zážitek? Dárkový poukaz na wellness pobyt může být skvělou volbou, pokud si dáte práci s výběrem. Předem si ujasněte, zda chcete partnera poslat na pobyt o samotě, nebo zda se má jednat o voucher pro vás oba. Místo pobytu i nabízené služby by měly odpovídat vašim zájmům. Pro příklad milujete-li masáže, hledejte takovou nabídku, která vaše potřeby uspokojí.

316-hotel-zezadu

Co vám mohou nabídnout Luhačovice?

Zakoupíte-li si dárkový poukaz na wellness pobyt v Luhačovicích na stránkách augustian-life.cz, čeká vás božský klid i neomezené hýčkání těla i duše v hotelovém wellness centru. Dopřejte si zasloužený odpočinek, utečte alespoň na pár dní všedním starostem a věnujte se pouze sobě a svému partnerovi. Čeká na vás vířivá koupel i celá řada různých masáží (aromatická, indická, reflexní). Můžete si vyzkoušet účinky muzikoterapie či terapie barev. Dámy jistě ocení zkrášlující procedury, jako jsou peeling, pedikúra či ošetření pleti a očí. Volné chvíle můžete věnovat procházce po největších moravských lázních. Luhačovická kolonáda na vás dýchne tu pravou lázeňskou atmosféru a vy alespoň na chvíli budete mít pocit, že se čas kolem vás zastavil. Dáváte-li přednost přírodě a delším procházkám, určitě vás nezklame výlet k Jezírku lásky, které je ukryto v hustém lese. Čeká vás zkrátka ta pravá romantika.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář