3-korunky-18_1500023972_1280x720_tt_90

Hledáte ideální prostory pro uspořádání vaší konference?

Moderní vybavený konferenční sál s dostatečnou kapacitou, pohodlné ubytování, poctivě zásobený bar, chutné občerstvení a dobrá dopravní dostupnost. Více pro uspořádání úspěšné konference nepotřebujete. Veškeré potřebné zázemí naleznete v hotelu v Praze 3.

Je jasné, že bez atraktivního a přínosného tématu nebude vaše konference, schůze, setkání apod. fungovat. Můžete si vybrat sebelepší konferenční prostory, nemáte-li ale co říct, budou vám k ničemu. V opačném případě však mohou výrazně pozitivně ovlivnit atmosféru celé akce, náladu a rozpoložení vašich hostů a přispět k jejímu zdárnému dokončení.

Základem je moderně vybavená konferenční místnost

Hotel na Žižkově nabízí 3 konferenční místnosti pro 60, 30 nebo 15 účastníků. Jejich velikým benefitem je přísun přímého denního světla, které lze v případě potřeby ztlumit. Samozřejmostí je umělé osvětlení. Dále vám je k dispozici nejmodernější technika, promítacím plátnem začínaje, přes výkonný počítač, prezentační techniku, moderační set až po flipcharty a nástěnky. Pro jakoukoliv projekci je zde připraveno ozvučení celého sálu, v němž je k dokonalosti vyřešená akustika.

Pro hosty se zde nachází velké množství zásuvek a spolehlivé připojení k vysokorychlostnímu internetu. Mimo to je pobyt v jedné z nejmodernějších konferenčních místností v Praze velmi pohodlný, ať už jde o židle či přítomnost klimatizace. Veškerý nábytek lze srovnat do různých uspořádání a tvarů.

Neformální pokračování konference v baru či restauraci

V průběhu konference vaše hosty potěší coffee breaky a bohatý raut s rozmanitou nabídkou jídel. Po skončení akce se mohou plynule přesunout do hotelové restaurace, na terasu či do lobby baru, kde může vaše jednání pokračovat ve své neformální rovině.

Hosté, kteří přicestují z větší dálky, rádi využijí některý z pokojů, rozdělených do tří kategorií. Samotný hotel se nachází v srdci Žižkova, což slibuje nejen dobrou dopravní dostupnost, ale i originální atmosféru této pražské čtvrti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář