girl-1258739_1280

Bezbolestným a bezpečným tetováním bradavek i prsních dvorců k získání ztraceného sebevědomí

Toužíte po tom, aby Vaše prsa vypadala stejně jako před mastektomií? Jsou Vaše bradavky od přírody asymetrické a hledáte bezbolestný a efektivní způsob řešení tohoto estetického nedostatku? Pro všechny ženy, které by rády navrátily svým prsům přirozený vzhled je tu moderní technika tetování bradavek a prsních dvorců, ke které se používají speciálně navržené lékařské pigmenty. Přečtěte si o tom, jak celý zákrok probíhá, jaké problémy díky němu můžete vyřešit a jak o sebe pečovat po zákroku, aby byl výsledný efekt přesně podle Vašeho očekávání.

Pomocí tetování bradavek a prsních dvorců můžete vyřešit řadu estetických nedostatků

  • Eliminace barevných nesrovnalostí způsobených nemocí vitiligo.
  • Vyhlazení jizev po zvětšení prsou.
  • Zlepšení vzhledu prsou po chirurgickém zákroku.
  • Odstranění asymetrie mezi pravou a levou bradavkou.
  • Vylepšení vzhledu prsou po kojení.
  • Korekce nerovnoměrností u jednotlivých kontur.
  • Rekonstrukce prsního dvorce po mastektomii.

Hlavní přednosti této neinvazivní metody

Díky nanesení lokálních anestetik se jedná o zcela bezbolestnou techniku, při níž se používají speciální lékařské pigmenty, které jsou certifikované a nezpůsobují alergie. Zákrok je zcela bezpečný a sterilní. Výsledek je přirozený a přetrvává rok i déle. Doba hojení je pouhých pár dnů.

Lékařský zákrok je rozdělen do několika samostatných kroků

Ze všeho nejprve Vás specialista seznámí s celým průběhem zákroku. Vyplníte potřebné dokumenty a dotazník. Poté Vám na oblast prsou budou nanesena lokální anestetika ve formě krému. Společně se specialistou vyberete pigmenty, které budou k proceduře použity. Konečný odstín je vybrán z ohledem na Váš barevný tón pokožky, přičemž cílem je dosáhnou maximálně přirozeného výsledku. Samotná aplikace trvá jen několik desítek minut. Na závěr Vám budou předána doporučení k následné péči a léčivé masti, které podpoří hojení.

Kontraindikace

Berte na vědomí, že ne vždy je možné zákrok absolvovat. Vždy záleží na Vašem momentálním zdravotním stavu i dlouhodobém fyzickém a psychickém stavu. Je nezbytné, abyste v rámci vstupní konzultace informovaly specialistu o všech skutečnostech, které by mohly být překážkou k provedení dermapigmentace.

Berte na vědomí, že zákrok je nutné minimálně jednou zopakovat

K dosažení kvalitního výsledku s dlouhotrvajícím efektem je nutné absolvovat korekční sezení. Přesný počet nezbytných opakování pro Vás stanoví specialista v rámci úvodní konzultace. Procedura je obvykle rozdělena do dvou až třech sezení. Bez korekcí nelze považovat zákrok za dokončený.

O vhodné přípravě na zákrok Vás bude informovat specialista, který zákrok provede

Vhodnou přípravou ovlivňujete průběh aplikace a stejně tak i hojení. Abyste dosáhly výsledků, které očekáváte, je nutné všechna doporučení dodržet do nejmenšího detailu.

POČET HODIN ČI DNŮ PŘED ZÁKROKEM OMEZENÍ
2 hodiny Nekuřte
24 hodin Nepijte energetické, kofeinové a alkoholické nápoje

Nekonzumujte kořeněná jídla

Nepoužívejte pečující kosmetiku

10 dnů Neopalujte se

Nenavštěvujte solárium

Neužívejte léky na ředění krve

14 dnů Neužívejte antibiotika

 

Péče o čerstvě provedené tetování bradavek a prsních dvorců představuje minimální omezení

Zcela zásadní je dodržovat striktní hygienu. V prvních několika dnech se nevystavujte znečištěnému prostředí. Po dobu 14 dnů od procedury se vyhněte termálním procedurám a místo koupelí si dávejte jen krátké sprchy. Oblast aplikace musíte po celou dobu hojení ošetřovat speciální mastí, kterou dostanete po zákroku od specialisty.

Tip: Přečtěte si o tom, jak může zákrok tetování bradavek navrátit zpět ztracené sebevědomí.

Nevyděste se, pokud se krátce po zákroku objeví otoky a oblast aplikace bude zarudlá. Je to zcela přirozená reakce. Doba hojení je přibližně týden až deset dnů. Pigment je v této době hodně sytý, ale po úplném zahojení se ustálí na odstín, který byl původně vybrán. Podívejte se, jak vypadají bradavky po tetování.

Podstoupily byste tento zákrok i v případě, že by Vám šlo o vyhlazení jizev po zvětšení prsou?

Napsat komentář