Dovolená ve Vysokých Tatrách

Je po Vánocích a spousta lidí přemýšlí jak se dostat zpátky do formy a zároveň, kde strávit jarní dovolenou. Pokud jste milovníky zimních sportů, jako jsou lyžování nebo snowboard, je pro vás nejlepší volba dovolená na horách. V současné době už ale nemusíte jezdit lyžovat do rakouských či italských Alp, které ještě nedávno nabízely turistům ty nejluxusnější podmínky. Dnes najdete upravené sjezdovky a výborné zázemí i v tuzemsku či v sousedním Slovensku. Nejkrásnější lyžování na Slovensku je pak ve Vysokých Tatrách. Vysoké Tatry nabízejí turistům až 24 kilometrů vždy upravených sjezdovek a sníh se tu drží až 5 měsíců v roce.

aquacity_poprad_50m_vonkajsie_termalne_bazeny_1

Kde se ve Vysokých Tatrách ubytovat?

Doporučujeme Aquacity Poprad, který se díky svým bohatým službám a atrakcím skvěle hodí pro dovolenou s dětmi i pro páry. Komplex tvoří tři hotely – Mountain View 4*, Seasons 3* a Riverside 3*. Hotely jsou vkusně zařízeny, z hotelu Mountain View máte navíc krásný výhled na Vysoké Tatry. Pokud se vám představa strávit dovolenou na Slovensku v Aquacity líbí, určitě navštivte hotelové stránky www.aquacityhotel.sk. Na stránkách jsou pro vás již připravené různé pobytové balíčky, ze kterých si můžete vybrat předně podle vašich priorit.

Nenechte si ujít návštěvu Aquacity Poprad

Aquacity je velice zajímavé středisko, jinak přezdívané jako vodní ráj pod Tatrami. Jelikož celý komplex využívá vodu bohatou na obsah vápníku, hořčíku, sodíku a kysličníku uhličitého, tak kromě hotelu s aquaparkem nabízí Aquacity svým návštěvníkům také možnost masáží, wellness svět nebo i kryoterapii. Aquacity Poprad se tak skvěle hodí pro osoby každého věku a různých potřeb a zálib.

Napsat komentář