Doba cestovací

Nastává doba dovolených, prodloužených víkendů a venkovní aktivity do pozdního večera, ale také cestováním oteklých nohou, spálených zad a zpřelámaných chrániči prostých zápěstí.

Ať už se do blízkých či dalekých vytoužených destinací na dovolenou nebo na chaty a chalupy vydáváme letecky, vlakem, autem, na kole, na bruslích nebo pěšky, naše nožky dostávají zabrat. A nejen ty.

shutterstock_588514745

Mnoho lidí trpí otoky, a to ať už z nedostatku pohybu z „přesezení“ nebo z přemíry aktivity únavou. Pečliví zahrádkáři a řemeslníci hodiny ohnutí nad záhonky nebo u ponku pak nezřídka trpí kvůli obojímu.

Úlevné je, že existuje více než třemi desetiletími prověřená a osvědčená pomoc, a to lék Wobenzym, který pomáhá s otoky prostřednictvím enzymů, které na přírodní bázi zaktivují imunitní procesy organismu, takže tělo není zatíženo žádnou náročnou medikací. Po operacích je pro lepší hojení hojně doporučována chirurgy a ortopedy.

Díky podpoře lymfatického oběhu se dají do pohybu i protilátky a následně celá obranyschopnost těla.

Kromě otoků se tak lék Wobenzym na cestách a na pobytech mimo domov hodí i jako první pomoc od bolesti a pro rychlé hojení nepříjemných podvrtnutí, řezných ran či spálenin, včetně spálenin od sluníčka! Tuto enzymoterapii lze zakoupit v lékárnách i v „dovolenkovém balení“. Na osobu počítejte 2x 7 dražé denně . Více na www.wobenzym.cz.

Napsat komentář