20151106_112513_873956_f6c746f6ecca81

Chorvatsko ubytování začněte shánět raději s předstihem

Chystáte se letos, jako spousta jiných Čechů, do Chorvatska? Tato destinace nevyjde z módy snad nikdy. Na špičce mezi zahraničními lokalitami se drží Slovensko, ale z přímořských států jasně vede bývalá Jugoslávie. Pokud se tam v létě 2017 chystáte i vy, je nejvyšší čas začít hledat Chorvatsko ubytování.

Proč právě do Chorvatska?

Je tam docela levně, což je pro Čechy hodně důležitý důvod. Ceny potravin bývají nepatrně nižší než v ČR, o hodně levněji v místních obchodech seženete třeba ovoce. Draze vás nevyjde ani cesta, těch zhruba 1000 km se dá zvládnout vlastním autem. Některé české společnosti provozují i pravidelné autobusové linky do oblasti Makarské. Poslední významnou výhodou je jazyk. Přece jenom jde o slovanskou řeč, takže při domlouvání chorvatského ubytování a nakupování to prostě nějak zvládnete.

20130101_193206_800311_40c78bfa7aaad0

Jak vypadá Chorvatsko ubytování?

Vybrat si můžete, co hrdlo ráčí. V Chorvatsku najdete luxusní hotely, apartmány přímo u pobřeží i domácké penziony. Vše se odvíjí od vašich finančních preferencí. Mnoho českých rodin jezdí stabilně na jedno místo, a tak si u „domácích“ zamlouvají pokoj vždy s předstihem a dostávají zajímavé slevy. Pak jsou zase takoví, které nudí válet se každý rok na stejné pláži. Jestli patříte právě do té skupiny, pak vám nezbyde než každoročně hledat nové ubytování v Chorvatsku.

Přemýšlíte-li o dovolené na blind, zauvažujte nejdříve nad tím, kolik vás je. Dvojice určitě někde ubytování najde. Musíte však počítat, že nebudete mít překrásný apartmán hned u břehu a možná ani nic neseženete přímo ve městě, v němž byste si přáli bydlet. Na druhou stranu ušetříte. Nicméně pokud je vás víc (například dvě rodiny), je lepší si zamluvit Chorvatsko ubytování předem. Právě teď je vhodná chvíle, cestovní kanceláře nabízí first minute zájezdy za výhodné ceny. Zkuste to třeba na specializovaném webu DoChorvatska.cz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář