Bez čeho se neobejdete na dovolené

Léto a dovolená patří neodmyslitelně k sobě. Ale ani v těchto dnech by se nemělo zapomínat na co nejlepší oblečení, které má být pohodlné, svěží, lehké a hlavně slušivé.

Ve slušivém outfitu zaujmete

Volbu vhodného oblečení začněme u plavek coby nedílné součásti každého dovolenkového kufru. Je pravdou, že z bohaté nabídky vzorů a střihů vás mohou až oči přecházet, ale určitě je vhodné si pořídit minimálně dvoje plavky.

A na řadu přicházejí šaty, při jejichž výběru na vás čekají až netušené možnosti. Tolik variant, barev a vzorů uspokojí každého a jen na vás je, zda zvolíte ležérní sexy model nebo se budete plně držet elegance. Skvělou službu vám udělají i parea, lehké vesty a fantasticky zaujmete v bílé halence či košili, která bude v kontrastu s opálenou kůží. Nakonec si přibalte i nějaké triko či tuniku.

Nesmíme zapomenout ani na vhodné kalhoty nejlépe kratších střihů. Nelze nic namítnout ani proti denimu, ale pokud jsou takové kalhoty příliš těsné, měly by spíš zůstat doma. A když večer vyrazíte do víru zábavy nebo jen tak na procházku, přibalte si nějaký pěkný overal, pouzdrové šaty a na škodu není ani lehký svetr nebo bunda.

Při uvažování nad vhodnou obuví určitě sáhněte po sandálech, balerínách, žabkách a užijete i tenisky, lodičky nebo třeba dámské espadrilky.

slunecni-bryle

Módní doplňky nesmí chybět

A dostáváme se k výběru nezbytných doplňků. Podle typu dovolené zvolte minimálně 2 kabelky a popřípadě psaníčko. Plážová taška je samozřejmostí. Velice variabilní použití mají pestrobarevné šátky, které nejen doplní celkový outfit, ale dají se nosit i jako součást účesu.

Pečlivě vybírejte sluneční brýle a dejte raději přednost kvalitě, protože vaše oči za to stojí. Současně s nimi si pořiďte klobouček nebo vkusnou čepici s kšiltem.

Nyní nezbývá, než si připravit přípravky na opalování, knížky a časopisy, mobil nebo MP3 přehrávač s dobrou muzikou, a můžete vyrazit.

Napsat komentář