Ubytování pro školy v přírodě ocení děti i pedagogové

Také si ještě vzpomínáte na svá dětská léta, kdy vám každý rok nemohl uniknout ani jeden pobyt ve škole v přírodě? Ráno vás vítala vůně čerstvě upečených buchet a večer zase ohromující vůně guláše s chlebem? Pokud si na svá léta strávená ve škole v přírodě pamatujete stejně tak dobře jako já, jistě mi necháte prostor pro malý návrat do minulosti alespoň v mých myšlenkách, které tíhnou k překrásnému hotelu TOP Benecko. Pamatuji si totiž na to, jak každé ubytování pro školy v přírodě prožívalo nejen každé dítko po svém, ale i naše vychovatelky. Místo to bylo jako stvořené pro túry všeho druhu a o zábavu bylo postaráno jak v zimě, tak i v létě. Škoda jen, že se tento hotel v roce 2013 zavřel. Naštěstí ale ne na dlouho a dnes již do školy v přírodě precizně připravuji svou malou princeznu Anetku, která se na svůj pobyt bez rodičů kupodivu velmi těší.

Ubytování pro školy je dokonalé

Ubytování pro školy v tomto hotelu je více než dokonalé. Jistě se toho v interiérech hotelu muselo leccos změnit, ovšem příjemná aura, kterou hotel vyzařuje, mu rozhodně zůstala, tomu pevně věřím. Když jsem doma Anetce vyprávěla, co všechno se dalo v okolí podnikat a kolik legrace jsme si užili, těšila se o to více. Přitom se jedná o její první výlet, na kterém bude bez rodičů. Stýskat se jí prý bude, ale těší se na nové zážitky a také na to až pozná, jaké je to spát někde jinde než doma či u babičky s dědou. Věřím, že se vrátí plna dojmů stejně tak jako před lety já sama.

Hotel pro rodiny s dětmi oslovil jak mě, tak i mého muže

Jelikož toto překrásné místo slouží i jako hotel pro rodiny s dětmi, rozhodla jsem se, že až Anetka o prázdninách odjede na víkend ke svým prarodičům, uděláme si s mužem a naším mladším synem rodinný výlet na toto místo, kde se necháme ubytovat. Konečně tak budu mít šanci svého muže přesvědčit o tom, že je toto místo čarokrásné a chvíle, které se zde dají prožít, jsou nezapomenutelné.

Napsat komentář