Půjčení si exkluzivního vozu je dostupné každému smrtelníkovi

Toužíte se projet mercedesem, vyvézt svou slečnu v audi, nebo jen oslnit nového zaměstnavatele pěkným vozem? Žádný problém. Autopůjčovna Europcar s pobočkami po celé České republice má dveře otevřené každému zákazníkovi. Nabídka vozů zahrnuje auta různých značek, ovšem s maximálním stářím šest měsíců. Cenově je pronájem aut dostupný každému smrtelníkovi, nikoliv jen horní třídě.

Široká síť poboček Europcar

Autopůjčovna Praha není jedinou pobočkou, jež se specializuje na pronájem nadstandardně vybavených aut. Další místa, kde je možné sjednat si půjčení, jsou v Brně, Ostravě, Karlových Varech a Pardubicích. Europcar se pyšní jedinečnou nabídkou počínající na malých osobních vozech a končící u luxusních vozů SUV. Díky lepšímu stupni výbavy a motorizace, než je v tuzemsku běžné, se autopůjčovna opakovaně zařazuje mezi nejspolehlivější provozovny v Česku. Několikrát Europcar získal ocenění Autopůjčovna roku.

120--800x450

Spolehlivost, exkluzivní výbava a široká nabídka značek vozů

Objasněme si kritéria, podle nichž se udělení oceňuje. Na prvním místě je široká síť provozoven s nabídkou, která uspokojí běžné i náročnější zákazníky. Spolehlivé vozy s bezproblémovým chodem motoru, nízkou spotřebou a luxusní výbavou dělají z autopůjčovny špičku mezi nabitou konkurencí. Audi A4 a A3 Sportback, Mercedes-Benz A – Class, Volkswagen Polo, Opel Meriva i mnoho moderních typů škodovek, to je jen stručný výčet aut půjčovaných v Europcaru. Motoristé, již chtějí zaujmout nebo pátrají po voze, s nímž potřebují akutně vyjet za povinnostmi, si můžou vybrat v manažerské, respektive ekonomické třídě.

Sporťáky, rodinné, manažerské a ekonomické automobily

Dovolenou bez vlastního automobilu snadno vyřešíte s pomocí pronájmu rodinného vozu, dámské pokolení si najde svůj typ auta ve třídě Pro ženy. Jedete na dlouhou cestu a rádi byste řízení svěřili někomu jinému? Pro vás budou vhodné vozy s automatickou převodovkou. Sportovní auta ocení jak mládež, tak řidiči, kteří touží po rozptýlení či oslnění svého protějšku. Podmínky pronájmu, ceník a detailní popisy půjčovaných aut jsou k nahlédnutí na webu autopůjčovna.europcar.cz.

Napsat komentář