Krása i špičkové technologie – to je nový Renault Koleos

Hledáte auto, které podtrhne vaši osobnost a dodá vám sebevědomí? Spojení jedinečného vzhledu, pohodlí a technologických novinek je to pravé pro vás. Nový Renault Koleos plní uživatelské sny. Má vše, co čekáte od moderního automobilu. Spolu s propracovaným servisem a možnostmi vlastní konfigurace tak máte před sebou jednoduchý a hravý nákup, který vás na rozdíl od jiných bude bavit. Nekupujete jen vozidlo, co vás dopraví z bodu A do bodu B. Kupujete si prestiž a osobní vizitku, která vás nezklame.

renault-new-koleos-hzg-reveal-galerie-media-005.jpg.ximg.l_full_m.smart

Bezpečnost zaručena

Renault Koleos je novinkou mezi svými bratry a má důmyslný Visio System, který funguje jako kopilot nové generace. Umí rozpoznávat dopravní značky s povolenou rychlostí, varuje řidiče před opuštěním jízdního pruhu a také automaticky přepíná dálková a potkávací světla. Díky tomuto systému se z obyčejné jízdy stává nejvíce bezpečná cesta, jakou si můžete představit. Bezpečně za vás i zaparkuje díky parkovacímu asistentovi Easy Part Assist, vy ovládáte jen pedály.

Co lze očekávat od moderního vozu?

Dobré auto by mělo mít silný a kvalitní motor. Kromě toho ale potřebujete, aby byl na váš vůz spoleh a mohli jste také využít dalších technologií pro perfektní pohodlí. Renault Koleos má například intuitivní integrované asistenční systémy, které se plně podřídí vašemu stylu jízdy. Není na škodu vědět, že vám vůz pomáhá s jízdou. Oceníte automatický systém nouzového brzdění. Na škodu není ani asistent rozjezdu do kopce. Vyhnete se karambolu kvůli mrtvému úhlu. Nedocenitelná je detekce únavy řidiče. Váš vůz nebude jen prostředkem přepravy, ale dokonalým partnerem na cesty.

Jak hodnotí uživatelé?

Pokud máte pocit, že stále váháte, zjistěte si další informace. Nebo si přečtěte zkušenosti uživatelů. Na Youtube existuje spousta videí, stejně jako na hodnotících webech. Podívejte se také na moto diskuze. Na podrobnější informace ohledně nového Renaultu Koleos se zeptejte prodejce a využijte zkušební jízdu. Nic vás nepřesvědčí víc, než když si jízdu sami vyzkoušíte.Více zjistíte například zde: https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/koleos/novy-koleos/.

Napsat komentář