Kam vyrazit na letošní dovolenou?

Možná právě přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou. Pár měsíců před létem je ten nejvyšší čas začít vybírat lokalitu a volné ubytování. Zatímco dříve české rodiny netoužily po ničem jiném než se v létě dostat na jih k moři, v současné době je trend dovolených mnohdy jiný. Při výběru letní dovolené lidé čím dál častěji volí dovolenou v tuzemsku. Vždyť i v Čechách je mnoho zajímavých a krásných míst, která stojí za to navštívit.

slider3

Dovolená u Máchova jezera

V celých Čechách i na Moravě je mnoho krásných míst, které si můžete vybrat pro trávení dovolené. Pokud si však nedovedete představit léto bez vody a každodenního koupání, je jasnou volbou některá z našich přehrad či jezer. Asi nejznámějším a nejoblíbenějším je pak Máchovo jezero, které je pro ideální dovolenou jako stvořené. Kolem celého jezera naleznete mnoho míst k ubytování. Ty nejnavštěvovanější jsou však v okolí místních pláží. Máchovo jezero ubytování Staré Splavy a chatová osada Elite je tak jednou z nejžádanějších. I celé okolí Máchova jezera je plné vhodných míst k výletům po okolí. Kolem celého jezera se můžete vydat například po žlutě vyznačené turistické trase.

slider4

Ubytování Máchovo jezero

Pokud jste se tedy rozhodli zavítat letos na dovolenou k Máchovu jezeru, určitě budete jako první shánět ubytování. Máchovo jezero chatky je jednou z velmi pohodlných variant noclehů. Jde o čtyřlůžkové chatky, kam se tedy pohodlně vejde celá rodina. V každé chatičce je navíc také lednička pro uchování alespoň základního jídla. V celém areálu se totiž jinak můžete stravovat buď v restauracích, nebo formou oblíbené polopenze či plné penze. V okolí ubytování najdete zároveň i mnoho vyžití jak pro dospělé, tak i pro děti. Přímo v areálu je dětské hřiště s houpačkami i prolézačkami a v blízkém okolí jsou další sportovní atrakce.

Napsat komentář