macocha

Kam o podzimních prázdninách s dětmi?

Rádi byste sobě i dětem zpříjemnili v nadcházejícím měsíci podzimní prázdniny a někam společně vyrazili? Možná máte oblíbené místo, kam se každý rok rádi vracíte, a nebudete váhat ani tenkrát. Těm, kteří si často lámou nad výběrem místem dovolené či prodlouženého víkendu hlavu, můžeme doporučit ubytování v Blansku.

Proč právě do ubytování Blansko?

Právě v tomto hotelu najdete klid pro podzimní rozjímání i společnou rodinnou dovolenou. Ubytovat se můžete v některém z osmdesáti pokojů. Všechny jsou vybavené sociálním zařízením a mohou tak nabídnout hostům absolutní komfort, na který jsou zvyklý z tepla domova. Hotel disponuje také restaurací, kde si můžete dát kdykoliv něco dobrého k jídlu. V bezprostřední blízkosti najdete sportovní vyžití. Zahrát si totiž můžete oblíbenou hru squash nebo kuželky. Ubytování Blansko Vás mile překvapí také cenou za ubytovací služby. Ceník i s dalšími podrobnými informacemi o ubytování najdete na webových stránkách www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha. Během čtyř volných dnů se rozhodně nudit nebudete, neboť jihomoravské město Blansko má co nabídnout také po turistické stránce.

Kam na výlet v okolí Blanska?

Město Blansko je považováno za vstupní bránu Moravského krasu, proto jistě nikoho nepřekvapí, že největším lákadlem v nejbližším okolí jsou jeskyně tohoto jeskynního komplexu. Krásnou krápníkovou výzdobu můžete shlédnout v jeskyni Balcarka či Kateřinské jeskyni. Skvělým tipem na výlet je také Punkevní jeskyně, kde se podíváte až na samotné dno propasti Macocha. Technické zajímavosti naopak objevíte v Muzeu železa v Josefově nebo v Klamově Huti u Blanska.

Napsat komentář