pressegger-see-1674196_1280

Letní dovolená na horách: Užijte si pohodu v rakouském Nassfeldu

Už přemýšlíte o letošní letní dovolené? Není divu! Nechávat všechno na poslední chvíli by bylo velmi nezodpovědné. Setkali byste se nejspíše s obsazenými ubytovacími kapacitami a minimální nabídkou pobytů na poslední chvíli. Právě proto se vyplatí hledat již nyní. My se zaměříme na rakouské lyžařské středisko Nassfeld, konkrétně na stylové apartmány, jež se zde nacházejí. Jestliže toužíte po pobytu na horách, ušetříme vám čas, který byste strávili dalším vyhledáváním.

Malebné jižní Rakousko

Jen málokdo by neznal Nassfeld a okolí městečka Hermagor. Spousta lidí o něm ví především z nejrůznějších katalogů zimních sportů. Nachází se tady totiž více než 110 kilometrů sjezdovek. Ani v létě se tu ale rozhodně nudit nebudete. Krásné horské městečko Tröpolach ležící nedaleko slavné lanovky Millenium Express je vynikajícím výchozím bodem pro horské túry. Těch značených je zde více než 1000 km. Vyrazíte-li sem, určitě se vydejte i do Itálie. Vždyť oblast Nassfeldu je situována v blízkosti hranic právě s touto zemí. Výbornou volbou je i rafting na řece Gail nebo cykloturistika.

Snímek obrazovky 2017-04-08 v 19.19.38

Německy umět nemusíte

Zvolíte-li stylové apartmány Nassfeld, nemusíte mít strach z jazykové bariéry, jež může vzniknout. Ubytování je totiž zaměřeno na českou klientelu. K dispozici budete mít nejen personál, který hovoří naší mateřštinou, ale i mnohé další služby. Naladíte si televizi, v níž půjdou české programy, anebo lze posedět s českými rodinami, jež tady budou také ubytovány.

K dispozici je 22 apartmánů

Pohodové ubytování Nassfeld. Přesně takto je možné nazvat pobyt v některém z 22 apartmánů. Vybavené jsou moderním nábytkem a kuchyňkou. K některým patří také balkón s pohodlným venkovním posezením. Samozřejmostí je i wi-fi připojení k internetu. S dětmi můžete vyrazit na dětské hřiště, jež je součástí komplexu. Nezapomeňte ale ani na saunahaus. Počasí Nassfeld v létě nabízí skvostné, a můžete se tak spolehnout na pohodově strávené chvíle.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář