Dovolená se blíží, ale nemáte plavky… Jak si vybrat ty správné?

Rozhodla jste se, že si dopřejete zaslouženou dovolenou na sluncem vyhřáté pláži a ráda byste u vody vypadala jako bohyně? Žádný problém, stačí si vybrat správné plavky. Na co si dát pozor a jak zakrýt případné „nedostatky“, se dočtete v tomto článku.

Jak zakrýt větší bříško?

Faldíky, které jste nestihla vysportovat, ale ani větší bříško po porodu vám nemusí dělat starosti. Pořiďte si tmavší dámské plavky s vyšším pasem. Dobrou volbou jsou tankiny – na první pohled vypadají jako kalhotky a tričko. Svršek si však můžete kdykoliv dle potřeby vyhrnout.

Plavky pro štíhlou postavu

Obezřetně by měly vybírat i štíhlé ženy. Pokud vám dělají starosti příliš úzké boky a velká prsa, vyzkoušejte tzv. boyshorts. Na první pohled vypadají jako pánské plavky a docílíte díky nim „ideálního“ tvaru postavy – přesýpacích hodin.

rady-cestovat-dovolena.cz_trenyrkarna_cz_01

Jaké plavky pro dlouhé nohy?

Líbí se vám vykrojené bikiny na šňůrky? Pozor – tento střih není vhodný pro plnější postavu, ale o to lépe vynikne na velmi štíhlé ženě s delšíma nohama. Vidíte-li se v zrcadle právě takto, směle do bikin!

Aby prsa „nepřetékala“

Velká prsa jsou jistě pastvou pro pánské oči, ale jejich majitelku umí pořádně potrápit. V případě většího a těžšího poprsí dejte ruce pryč o trojúhelníčkové podprsenky. Mnohem lépe se budete cítit ve vršku s kosticemi a výztuží.

rady-cestovat-dovolena.cz_trenyrkarna_cz_02

Jak opticky umenšit poprsí?

A co když vám pohledy na vaše větší prsa nejsou příjemné? Pak zvolte jednodílné plavky, jejichž vrchní část zdobí proužky nebo asymetrické tvary. Právě tímto způsobem poprsí opticky zmenšíte.

Jak odvést pozornost od silnějších nohou?

Jestli vám dělají starosti silnější stehna a macatější zadeček, vyřešte to plavkami s nohavičkami. Ovšem pozor – jsou vhodné spíše pro ženy s delšíma nohama, protože je opticky zkracují.

Nyní již víte, na co si dát při výběru plavek pozor. Tak směle do toho, ať si to na pláži pořádně užijete.

Napsat komentář