aircraft-479772_1920

Cestujete často? A jak řešíte pojištění?

V současnosti již není problém kdykoli vycestovat do zahraničí. Můžeme se rozhodnout během jediné hodiny a vyrazit. Jezdíme do zahraničí za prací, studujeme nebo využíváme každý volný víkend k poznávání krás Evropy i celého světa a před každou cestou řešíme cestovní pojištění. Ale není třeba, abychom si takto komplikovali život. Můžeme si totiž sjednat celoroční pojištění.

Celoroční cestovní pojištění

Vyřešením pojištění svých cest na celý rok najednou si významně usnadníme plánování a nemusíme váhat ani tehdy, když zjistíme, že máme na sbalení třeba jen dvě hodiny. Celoroční pojištění nás bude stále spolehlivě provázet jak v Evropě, tak v mimoevropských destinacích. Na služebních cestách, na dovolené i při výletech do nejkrásnějších světových měst se můžeme spolehnout, že jsme na nic nezapomněli a máme s sebou to nejdůležitější. Ale to není jediný přínos tohoto řešení.

insurance-1991216_1920

Jaké výhody má celoroční pojištění?

Celoroční cestovní pojištění od Union pojišťovny nemá nijak omezen počet zahraničních cest po Evropě ani ve světě a můžete vycestovat až na 45 dnů nepřetržitě. Asistenční služby fungují neomezeně 24 hodin denně po celý rok a operátoři komunikují v češtině. Celoroční pojištění oceníte i tehdy, pokud se aktivně věnujete sportům. Léčebné výlohy jsou kryty až do výše 6 milionů korun a pokud budete potřebovat záchrannou akci, náklady na technickou pomoc mohou dosáhnout až 1 250 000 korun. Celoroční cestovní pojištění může zahrnovat také pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění či pojištění zavazadel. Pokud jste celoročně pojištěni, získáte rovněž výhodnější ceny pojištění pro další členy své rodiny. Rozhodnete-li se pro toto pojištění, automaticky se vám prodlouží na další rok se slevou 5 %. Přitom ho je možné získat za cenu cestovního pojištění na 20 dnů. Další slevy pak získají držitelé studentských a mládežnických karet EYCA.

Jak sjednat celoroční cestovní pojištění

Nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak jej získat, je online sjednání na stránkách Union pojišťovny. Najdete zde všechny informace, které potřebujete, a pokud se budete potřebovat poradit či získat podrobnější údaje, operátoři Union pojišťovny jsou vám k dispozici na telefonu. S celoročním cestovním pojištěním se pak můžete klidně vydat za hranice nejen všedních dnů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/rady-cestovat-dovolena.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář